LEGO® Super Heroes 76164: Iron Man Hulkbuster proti agentovi A.I.M.

OBROVSKÝ akčný súboj s rozmerným pohyblivým oblekom Hulkbuster!

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 76164
Značka: LEGO®
€39,99 –10 % €35,99 €29,99 bez DPH €35,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Marvel Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.49 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 456
  • V bojových dobrodružstvách so súpravou Iron Man Hulkbuster proti agentovi A.I.M (76164), ktorej nechýbajú pohyblivé končatiny a štýlové funkcie, čakájú na malých superhrdinov nápadité hry vo veľkom.
  • Obsahuje 4 minifigúrky, Iron Mana, Rescue, 2 agentov A.I.M , ako aj rozmernú polohovateľnú figúrku Hulkbuster. Scéna je pripravená na epické boje vďaka parádnym zbraniam a batohu s tryskami!
  • Deti môžu vložiť Iron Mana do obleku Hulkbuster a Rescue zas do otáčavého vystreľovača, poraziť tak ozbrojených zloduchov a zachrániť mesto.
  • Fanúšikovia filmov Marvel a mladí superhrdinovia vo veku nad 8 rokov si s touto úžasnou súpravou s oblekom Hulkbuster, jedným z najobľúbenejších Iron Manových oblekov, užijú nekonečné nápadité dobrodružstvá.
  • Rozložený Hulkbuster meria vyše 16 cm na výšku a 20 cm na šírku. Tento mocný bojový stroj má pohyblivé končatiny, takže dokáže zájsť kdekoľvek a postaviť sa zoči-voči všetkým zloduchom.
  • Táto súprava s oblekom Hulkbuster nevyžaduje batérie. Hračky bez potreby batérií stimulujú tvorivé myslenie, nápadité hry a podporujú schopnosť riešenia problém. Deti tak môžu túto praktickú hračku skúmať hneď po otvorení balenia.
  • Vďaka jednoduchým pokynom môžu deti otvoriť balenie a začať ihneď stavať, tvoriť a hrať sa.
  • Súpravy zo série LEGO® Marvel Avengers obsahujú zberateľské minifigúrky, hračkárske autá, zbrane a iné vychytávky, vďaka ktorým bude akcia z filmov Marvel v rukách malých superhrdinov.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, čo znamená, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, narážame s nimi, skrúcame a analyzujeme ich… Chceme mať istotu, že nová hračka vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.