LEGO® Super Heroes 76157: Wonder Woman™ vs. Cheetah

Stavebnicová bojová scéna s akčnou figúrkou Wonder Woman™

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 76157
Značka: LEGO®
€39,99 –10 % €35,99 €29,99 bez DPH €35,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Marvel Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.555 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 371
Položka bola vypredaná…
  • Tento dvojstranný model obsahuje ultramoderný bunker a otáčajúcu sa vežu vysielača. Keď deti privedú Wonder Woman™ (Dianu Prince) a jej úhlavnú nepriateľku (doktorku Barbaru Minervu) na scénu, stať sa môže čokoľvek!
  • Minifigúrky okrídlenej Wonder Woman™ a Cheetah sú zárukou superhrdinskej akcie, zatiaľ čo sa minifigúrka Maxa pokúša dostať do riadiaceho centra. Vysoko nad ním sa veža vysielača otáča o 360 stupňov a smerom nahor aj nadol.
  • Deti môžu pripevniť minifigúrku Wonder Woman™ k rotujúcemu vysielaču. Pri jej prelete okolo veže je už pri riadiacom paneli pripravený Max™. Vtom však prichádza superzloduška Cheetah. Je čas na veľkolepý súboj!
  • Chlapci a dievčatá vo veku od siedmich rokov si vychutnajú napínavé, predstavivé dobrodružstvá s touto obľúbenou hračkou LEGO® DC Wonder Woman™. Atraktívny akčný darček pre každého malého superhrdinu.
  • Stavebnica LEGO® DC Wonder Woman™ vs. Cheetah (76157) má rozmery 19 cm na výšku, 17 cm na šírku (disk radara má priemer 20 cm) a podporuje nápaditú hru vo veľkom.
  • Nepoužíva žiadne batérie, deti sa tak môžu zabaviť s touto LEGO® DC stavebnicou z filmu Wonder Woman™ 1984, kedykoľvek na to dostanú chuť. Priama hra bez batérií rozvíja ich tvorivé myslenie, nápaditú hru na postavy a zručnosti riešenia problémov.
  • Hľadáte superhrdinskú stavebnicu pre dieťa, ktoré ešte nemá skúsenosť s LEGO® stavebnicami? Táto hračka Wonder Woman™ vs Cheetah obsahuje jednoduchý návod, vďaka ktorému sa môžu deti ihneď pustiť do stavania a hry.
  • LEGO® DC stavebnice podporujú nápaditú samostatnú hru alebo hru v skupine. Deti v rámci nej môžu oživiť obľúbené filmové scény, vytvárať vlastné príbehy a vystaviť úžasné stavebnice vo svojej izbe.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti pre vášho malého superhrdinu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.