Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že aktuálne čerpáme dovolenky a vami objednaný tovar bude odoslaný najskôr 07.07.2021. Veľmi pekne ďakujeme za porozumenie a prajeme vám krásne leto plné zážitkov.

LEGO® Super Heroes 76152: Avengers – Lokiho hnev

Podnieťte hranie sa na postavy vďaka stavebnici zo sveta Avengerov od Marvelu

Môžeme doručiť do:
12.7.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 76152
Značka: LEGO®
€64,99 –10 % €58,49 €48,74 bez DPH €58,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Marvel Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.62 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 223
  • Stavebnica LEGO® Marvel Avengers – Lokiho hnev (76152) podnecuje fantazijné hranie sa na postavy a kreatívne myslenie. Deti pri jej skladaní objavujú nekonečné herné možnosti s minifigúrkami superhrdinov a parádnymi vozidlami v napínavom prostredí.
  • S minifigúrkami Iron Mana, Thora, Hulka, Captain Marvel a Lokiho, ako aj s budovou Avengers Tower, Quinjetom a Lokiho klzákom, môžu deti vytvárať filmové scény a vymyslieť si nové akčné superhrdinské príbehy podľa svojich predstáv.
  • Stavebnice LEGO® 4+ umožňujú deťom začať okamžite stavať, a to vďaka špeciálnej kocke pre začatie stavania, tzv. Starter Brick. Popri stavaní rastie ich sebavedomie a objavujú nekonečný svet úžasných postáv a kreatívnych možností hry.
  • Táto parádna stavebnica, plná zábavných funkcií a parádnych doplnkov pre hru plnú fantázie a superhrdinskej akcie, predstavuje dokonalý vianočný či narodeninový darček pre predškolákov a deti vo veku 4 a viac rokov.
  • Vrátane skladacej Avengers Tower meria vyše 16 cm na výšku. Táto zberateľská stavebnica priam epicky podnecuje superhrdinskú zábavu – a keď je hrám koniec, bude sa skvelo vynímať vystavená v ktorejkoľvek detskej izbe.
  • Táto praktická stavebnica nepotrebuje žiadne batérie. Deti sa do stavania a hrania môžu pustiť prakticky okamžite, kedykoľvek a kdekoľvek sa im zachce.
  • Priložené jednoduché inštrukcie pomôžu deťom stavať, hrať sa a rozvíjať sebavedomie, a popri tom im vysvetlia účel jednotlivých krokov pri stavaní.
  • Stavebnice LEGO® Marvel Avengers dávajú akciu marvelovských filmov do rúk priamo deťom! Stavebnice so zberateľskými minifigúrkami, skladacími vozidlami, zbraňami a zariadeniami sú nadizajnované tak, aby inšpirovali detskú myseľ k superhrdnským hrám plným fantázie.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, čo znamená, že všetky LEGO stavebnice sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že LEGO stavebnica každého dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.