LEGO® Super Heroes 76149: Mysteriova hrozba

Hranie sa na postavy superhrdinov pomáha Spider-Manovi poraziť zloducha

Dodanie cca 14 dní
Kód: 76149
Značka: LEGO®
€34,99 –10 % €31,49 €26,24 bez DPH €31,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Marvel Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.415 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 163
  • V tejto LEGO® začiatočníckej súprave pre malých staviteľov nechýba akcia, napätie a obľúbení superhrdinovia. Skvelý spôsob, ako zaviesť deti do LEGO sveta a spoznávania dobrodružstiev podľa marvelovských filmov o Spider-Manovi.
  • V tejto akčnou hračke nájdete minifigúrky Spider-Mana, Ghost Spidera a novinku na január 2020 – minifigúrku Mysteria. Obsahuje tiež Spider-Manov vrtuľník, Mysteriovho robota a banku. Vďaka funkcii vylomenia sa v banke odhalí hračkársky trezor!
  • Mysterio riadi svojho šialeného robota na kolesách, aby vrazil svoje silné ramená do banky a schmatol lup! Dokáže Spider-Man doraziť na scénu na svojom vrtuľníku včas, aby ho zastavil? Dokáže Ghost Spider zneškodniť robota vystrelením siete?
  • Táto stavebnica z edície LEGO® Marvel Spider-Man bude obľúbeným darčekom pre deti na narodeniny či Vianoce. Stavebné výzvy a možnosti skupinového hrania sú dokonale šité na mieru chlapcom a dievčatám vo veku od 4 rokov a viac.
  • Táto stavebnica s minifigúrkami superhrdinov prináša akcie so Spider-Manom a zároveň nekonečné možnosti samostatnej aj skupinovej hry. Obsahuje Spider-Manov vrtuľník, ktorý meria vyše 13 cm na dĺžku, a robota, ktorý meria vyše 10 cm na výšku.
  • Na tento darček so superhrdinami nepotrebujete žiadne batérie, hra sa začína tvorivosťou detí! Praktické LEGO® stavebnice pomáhajú deťom v rozvoji tvorivého myslenia, hrania sa na postavy využívajúceho fantáziu a schopnosti riešenia problémov.
  • Vďaka návodu Instructions PLUS si zostaviteľnú súpravu so Spider-Manom môžu samostatne stavať dokonca aj menšie deti. Tento návod má zábavné funkcie približovania a otáčania je bezplatnou súčasťou aplikácie LEGO Life pre smartfóny a tablety.
  • LEGO® Marvel Spider-Man stavebnice podporujú hry postavy plné fantázie a akčných dobrodružstiev so superhrdinami. Deti môžu predvádzať filmové scény, vlastné príbehy alebo si jednoducho svoje modely zoskupovať vo svojej štýlovej zbierke.
  • LEGO® kocky a diely spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú (nie sú potrebné žiadne superschopnosti!) – a takto je to už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa LEGO Group riadi najvyššími normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO® kocky nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú, ohýbajú, naťahujú a škriabu, takže sa môžete spoľahnúť, že sú pre vaše dieťa bezpečné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.