LEGO® Super Heroes 76148: Spider-Man vs. Doc Ock

Spider-Man, Spider-Girl a Doc Ock v stavebnici so superhrdinami!

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 76148
Značka: LEGO®
€29,99 –10 % €26,99 €22,49 bez DPH €26,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Marvel Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.31 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 234
  • Keď sa malí superhrdinovia pripoja k Spider-Manovi, Spider-Girl a ich úžasnej motorke 2 v 1 v súboji proti zlomyseľnému Doktorovi Octopusovi so 4 chápadlami, nebude chýbať akcia, dobrodružstvo a nekonečné možnosti na hranie s dávkou fantázie.
  • S 3 LEGO® minifigúrkami sa deti môžu hrať na postavičky Spider-Mana, Spider-Girl a Doc Ocka vo vzájomnej akcii. Spider-Manova motorka sa dá rozpojiť na 2 časti a vytvoriť tak vysokorýchlostnú motorku a obrovského „chodiaceho pavúka“!
  • Doc Ock má 4 robotické chápadlá. Ale Spider-Man a Spider-Girl majú spider motorku, ktorá má vystreľovače a vrhacie siete... a to je len začiatok! Ktovie, kam ich táto inšpiratívna stavebnica zavedie nabudúce?
  • Vďaka akčnej superhrdinskej stavebnici, ktorá sa skvelo hodí na samostatné aj skupinové hranie, si budú chlapci aj dievčatá vo veku od 6 rokov s touto stavebnicou z edície LEGO® Marvel Spider-Man užívať nekonečné dobrodružstvá so superhrdinami.
  • Pre ešte viac dávky akcie so superhrdinami sa Spider-Manova motorka s dĺžkou 17 cm, šírkou 13 cm a výškou 6 cm dá ľahko kombinovať s ďalšími LEGO® Marvel súpravami. A keď práve nenaháňa zloduchov, skvelo sa vyníma v detskej izbe.
  • Na túto súpravu na tému superhrdinov so Spider-Manom nie sú potrebné batérie. Deti si môžu užívať praktickú zábavu kdekoľvek budú chcieť. LEGO® stavebnice pre deti bez potreby batérií podporujú tvorivé myslenie a hry na postavy plné fantázie.
  • Rozmýšľate nad tým, že dáte túto obľúbenú stavebnicu pre deti so Spider-Manom niekomu, kto LEGO® stavebnice ešte len spoznáva? Žiadny problém! Súprava sa dodáva s jednoduchým návodom, vďaka ktorému môže každý ihneď začať stavať a hrať sa.
  • LEGO® Marvel Spider-Man stavebnice podporujú hry postavy plné fantázie a akčných dobrodružstiev so superhrdinami. Deti môžu predvádzať filmové scény, vlastné príbehy alebo si jednoducho svoje modely zoskupovať vo svojej štýlovej zbierke.
  • LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú (nie sú potrebné žiadne superschopnosti!) – a takto je to už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa LEGO Group riadi najvyššími globálnymi normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO® kocky nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú, ohýbajú, naťahujú a škriabu, takže sa môžete spoľahnúť že sú pre deti bezpečné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.