LEGO® Super Heroes 76147: Vulture a prepadnutie kamiónu

Zostaviteľná hračka pre hranie sa na postavy na motív Spider-Mana pre malých superhrdinov!

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 76147
Značka: LEGO®
€24,99 –10 % €22,49 €18,74 bez DPH €22,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Marvel Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 50 - 99
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 93
  • V tejto LEGO® začiatočníckej súprave pre malých staviteľov nechýba akcia, napätie a známe postavičky. Je to skvelý spôsob, ako voviesť deti do sveta LEGO stavebníc a dobrodružstiev so superhrdinami z filmov o Spider-Manovi z dielne Marvel.
  • Táto hračka prinášajúca množstvo zábavy obsahuje LEGO® minifigúrky Spider-Mana, Vulturea a vodiča. Ďalej tu je Spider-Manova motorka a auto s nákladom pokladov so zadnou časťou, ktorá môže „vybuchnúť“ a motorom, ktorý sa dá premiestniť na kapotu.
  • Vďaka superhrdinovi na motorke, okrídlenému superzloduchovi a autu s nákladom šperkov je scéna pripravená pre nekonečné hranie nabité akciou! Keď je po všetkom, figúrky sa budú skvelo vynímať v každej detskej izbe.
  • Táto LEGO® Marvel Spider-Man hračka prináša výzvy a rôzne možnosti skupinovej hry, ktoré sú dokonale ušité na mieru chlapcom a dievčatám vo veku od 4 rokov. Obľúbená zostaviteľná LEGO hračka pre deti ako vianočný alebo narodeninový darček.
  • Táto stavebnica s minifigúrkami Spider-Mana a Vulturea podporuje hry s veľkou dávkou fantázie. Auto s nákladom pokladov meria vyše 15 cm na dĺžku a 9 cm na výšku. Pre ešte viac zábavy so superhrdinami kombinujte stavebnicu s ďalšími hračkami.
  • Na túto stavebnicu so superhrdinami nepotrebujete batérie. Stačí, aby deti vzali kocky do rúk, a hra sa môže začať! Praktické LEGO® stavebnice nevyžadujú batérie. Podporujú tvorivé myslenie, hry na postavy a schopnosť riešenia problémov.
  • Vďaka návodu Instructions PLUS si zostaviteľnú súpravu so Spider-Manom môžu samostatne stavať dokonca aj menšie deti. Tento zábavný a interaktívny návod s rôznymi funkciami je bezplatnou súčasťou aplikácie LEGO Life pre smartfóny a tablety.
  • Stavebnice v edícii LEGO® Marvel Spider-Man inšpirujú k vlastným dobrodružstvám so superhrdinami s veľkou dávkou akcie. Skvelo sa hodia na predvádzanie filmových scén či nové dobrodružstvá. Alebo sa dajú jednoducho len vystaviť.
  • LEGO® kocky a diely spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa LEGO Group riadi najvyššími globálnymi normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO® kocky nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú, ohýbajú, naťahujú a škriabu, takže sa môžete spoľahnúť že sú pre deti bezpečné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.