LEGO® Super Heroes 76141: Thanosov robot

Akcia v štýle Marvel Avengers s Thanosovým robotom a minifigúrkou pilota!

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 76141
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Marvel Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.144 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 152
  • Zverte prostredníctvom Thanosa a jeho nadrozmerného robota akčné príbehy Avengerov do rúk malých superhrdinov! Deti môžu vložiť minifigúrku Thanosa do jeho obrovského stroja – a superzloduch sa tak stáva ešte nebezpečnejší!
  • Thanosov robot je väčšou verziou Thanosa a na hrudi má charakteristickú náprsnú doštičku. Súčasťou súpravy je rukavica nekonečna spolu so 6 kameňmi nekonečna a minifigúrkou pilota Thanosa, ktorá je novinkou na január 2020.
  • Deti môžu vkladať minifigúrku Thanosa dovnútra otváracieho kokpitu na robotovi. Mocný robot s polohovateľnými rukami a nohami sa chystá vyhladiť život vo vesmíre – alebo mu nájdite polohu na vystavenie v izbe ktoréhokoľvek malého superhrdinu!
  • Dajte túto obľúbenú zostaviteľnú LEGO® hračku fanúšikom marvelovských Avengerov a oni budú s týmto štýlovým robotom a minifigúrkou Thanosa hrať nekonečné hodiny dobrodružné scény ako superhrdinovia. Je skvelým darčekom pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Vďaka Thanosovmu robotovi s výškou vyše 11 cm x šírkou 13 cm a hĺbkou 6 cm sa môžete pripraviť na obrovskú dávku zábavy s Avengermi z dielne Marvel, či už pri dobrodružstvách s ďalšími superhrdinami alebo pri tom, ako chce sám zničiť celý vesmír!
  • Na túto stavebnicu Thanosa z Avengerov nepotrebujete batérie. Deti si môžu vychutnávať zábavu kedykoľvek a kdekoľvek – a tak počas hry rozvíjať svoje tvorivé myslenie, hranie sa na postavy využívajúce fantáziu a schopnosť riešenia problémov.
  • Vďaka návodu Instructions PLUS si zostaviteľnú súpravu s Thanosom môžu skladať dokonca aj menšie deti. Tento interaktívny návod má funkcie približovania a otáčania a je k dispozícii s bezplatnou aplikáciou LEGO® Life pre smartfóny a tablety.
  • Každá stavebnica z edície LEGO® Marvel Avengers prináša adrenalínovú zábavu so superhrdinami. Je určená pre deti, ktoré si chcú predvádzať obľúbené filmové scény, vymýšľať vlastné dobrodružstvá alebo si jednoducho vystaviť superštýlové modely.
  • Vďaka tomu, že LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, ako aj vlastné kritériá kvality, sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dokonale skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V skupine LEGO Group nechávame LEGO® kocky a diely testovať všemožnými spôsobmi, aby sme vás mohli uistiť, že spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality a aby ste si tak mohli byť istí, že vaše dieťa je v bezpečí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.