LEGO® Super Heroes 76140: Iron Manov robot

Iron Manov robot a minifigúrka pilota – to bude zábavy so superhrdinom!

Môžeme doručiť do:
28.1.2022
Skladom (2 ks)
Kód: 76140
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Marvel Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.155 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 148
  • Zintenzívnite vďaka Iron Manovmu robotovi zážitky detí z dobrodružstiev v štýle LEGO® Iron Man! Keď vložia minifigúrku do jeho brnenia, môžu ísť, kam sa im zachce. Dokonca môžu odstrániť všetkých, ktorí sa im pripletú do cesty!
  • Deti si dizajn Iron Manovho robota, novinku na január 2020, zamilujú! Je to väčšia verzia Iron Mana s doštičkou, ktorá zobrazuje jeho mimoriadne dôležité energetické jadro. Kokpit je otvárateľný, aby sa do robota dala vložiť figúrka Iron Mana.
  • Fantázia pracuje na plné obrátky vo chvíli, keď malí superhrdinovia otvárajú kokpit na robotovi, vkladajú dovnútra figúrku Iron Mana, polohujú ruky a nohy robota podľa danej akcie a pália z vystreľovača na približujúcich sa nepriateľov.
  • Deti vo veku od 6 rokov si budú s touto LEGO Marvel Avengers stavebnicou užívať nekonečné dobrodružstvá na motív Iron Mana plné fantázie. Jedna z najnovších figúrok robotov pre deti, ktoré majú radi hračky s motívom Iron Mana.
  • Iron Manov robot vo vystretom stave meria vyše 12 cm na výšku x 9 cm na šírku x 9 cm do hĺbky. Taký veľký môže ísť, kam len chce, schmatnúť, čo len chce, a odstrániť všetkých zloduchov alebo mimozemských narušiteľov, ktorí sa mu pripletú do cesty.
  • Táto figúrka robota nepotrebuje batérie, takže si deti môžu kedykoľvek a kdekoľvek užívať praktickú zábavy. Hra s hračkami robotov, ktoré nevyžadujú batérie, podporuje tvorivé myslenie a schopnosť riešenia problémov.
  • Instructions PLUS znamená, že LEGO® hračky si môžu samostatne stavať aj menšie deti. Tento zábavný interaktívny návod má funkcie približovania a otáčania a je k dispozícii s bezplatnou aplikáciou LEGO Life pre smartfóny a tablety.
  • LEGO® Marvel Avengers hračky prinášajú dobrodružstvá v plnom nasadení od výmyslu sveta deťom, ktoré chcú prežívať filmové scény, vytvárať si vlastné príbehy alebo si len chcú jednoducho vystaviť modely svojich superštýlových superhrdinov.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú (nie sú potrebné žiadne superschopnosti!) – a takto je to už od roku 1958.
  • Okrem toho, že sa LEGO Group riadi najvyššími globálnymi normami v oblasti bezpečnosti a kvality, sa LEGO® kocky nechávajú spadnúť, stláčajú sa, krútia, zahrievajú, ohýbajú, naťahujú a škriabu – aby ste si mohli byť bezpečnosťou hračky istí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.