LEGO® Marvel Super Heroes 76172: Posledný súboj Spider-Mana so Sandmanom

Odmeňte malých superhrdinov vo veku od 4 rokov setom so Spider-Manom a užite si spolu s nimi hry na postavy plné akcie a fantázie, ktoré nikdy nekončia!

Môžeme doručiť do:
7.12.2021
Skladom (2 ks)
Kód: 76172
Značka: LEGO®
€9,49 –11 % €8,49 €7,08 bez DPH
Kategória: LEGO® Marvel Super Heroes
Záruka: 2 roky
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 45
Batérie: Nie sú potrebné
  • Stavebnica LEGO® Marvel Spider-Man: (76172) Posledný súboj Spider-Mana so Sandmanom je odmena pre malých superhrdinov vo veku od 4 rokov navrhnutá tak, aby rozvíjala fantáziu, manuálne zručnosti a sebaistotu pri stavaní.
  • Súčasťou sú minifigúrky Spider-Mana a Sandmana, odolná pavúčia bugina, piesočný katapult a zábavné doplnky z filmov o superhrdinoch.
  • Deti (a ich kamaráti) musia Spider-Manovi pomôcť zastaviť superzloducha Sandmana, ktorý rozvíril piesočné tornádo. Potom sa môžu zahrať na kopu filmových scén alebo si vysnívať vlastné superhrdinské dobrodružstvá, ktoré nemajú konca.
  • Tento set z radu LEGO® 4+ má špeciálne navrhnutú štartovaciu kocku a jednoduchý návod, s ktorým sa deti vo veku od 4 rokov ľahko naučia stavať a zároveň posilnia svoju sebaistotu.
  • Táto rodinná superhrdinská stavebnica meria vyše 4 cm na výšku, 9 cm na šírku a 6 cm do hĺbky. Pozostáva z dielikov, ktoré skvele padnú do malých rúčok a ľahko sa premiestňujú.
  • Dodáva s jednoduchým návodom a dieliky sú roztriedené do samostatných vreciek. V každom z nich je herný prvok a postava, aby si deti mohli stavanie užiť krok po kroku.
  • Pre viac stavebnej zábavy si deti môžu stiahnuť bezplatnú aplikáciu LEGO® Building Instructions, ktorej súčasťou je návod Instructions PLUS. Ten disponuje nástrojmi na otáčanie, približovanie a všelijaké zobrazovanie modelu.
  • Stavebnice z radu LEGO® 4+ deťom predstavujú svet ich obľúbených filmov, televíznych postáv a hrdinov všedného dňa, v ktorom sa rady zahrajú s rodičmi či hernými parťákmi.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky zo setov 4+ ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.