LEGO® Marvel Super Heroes 76171: Miles Morales v obrnenom robotovi

Praktická odmena pre mladých superhrdinov: alternatívny Spider-Man, Miles Morales, a jeho zostaviteľný robot s pohyblivými končatinami a elektropavučinou.

Môžeme doručiť do:
18.11.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 76171
Značka: LEGO®
€9,49 –11 % €8,49 €7,08 bez DPH
Kategória: LEGO® Marvel Super Heroes
Záruka: 2 roky
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 125
Batérie: Nie sú potrebné
  • Set LEGO® Marvel (76171) Miles Morales v obrnenom robotovi je praktickou odmenou pre malých superhrdinov. Hrdinským dobrodružstvám dáva ešte väčšie rozmery vďaka pohyblivým končatinám a dlhej elektropavučine, ktorou možno zneškodniť zloduchov.
  • Súčasťou je minifigúrka Milesa Moralesa a zostaviteľný robot s veľkou pavučinou, ktorá sa zmestí do rúk robota aj minifigúrky. Nechýbajú ani menšie pavučiny, ktoré možno pripojiť k nohám robota či na iné zaujímavé miesta.
  • Keď deti minifigúrku vložia do kokpitu nadrozmerného pohyblivého robota, môžu prežiť svoje obľúbené filmové scény či vlastné dobrodružstvá a bojovať proti iným robotom vo svojej zbierke.
  • Vzrušujúci a neopísateľne zábavný darček na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho odmena pre nájdených superhrdinov vo veku od 7 rokov.
  • Táto trvácna stavebnica meria 12 cm na výšku, takže je dokonalou voľbou na praktické hry na postavy. Keď je akcii koniec, vystavená v detskej izbičke pôsobí superštýlovo.
  • Pre ešte viac stavebnej zábavy si deti môžu stiahnuť bezplatnú aplikáciu LEGO® Building Instructions, ktorej súčasťou je návod Instructions PLUS. Ten disponuje nástrojmi na otáčanie, približovanie a všelijaké zobrazovanie modelu.
  • Všetky LEGO® Marvel stavebnice sú inšpiráciou pre nápadité superhrdinské dobrodružstvá, hry na akčné scény z filmov či vlastné vysnívané príbehy, ktoré si následne možno vystaviť.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale sa spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.