LEGO® Marvel Super Heroes 76169: Thor v obrnenom robotovi

Megadarček pre fanúšikov superhrdinov: Tento obrovský robot Thora má pohyblivé končatiny a odnímateľné kladivo a dodáva sa s úžasnou minifigúrkou Thora.

Môžeme doručiť do:
30.10.2021
Skladom (3 ks)
Kód: 76169
Značka: LEGO®
€9,49 –11 % €8,49 €7,08 bez DPH
Kategória: LEGO® Marvel Super Heroes
Záruka: 2 roky
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 139
Batérie: Nie sú potrebné
  • Podarujte nádejnému superhrdinovi praktickú odmenu v podobe stavebnice LEGO® Marvel Avengers Classic (76169) Thor v obrnenom robotovi a dajte superhrdinskej akcie nové rozmery!
  • Súčasťou je minifigúrka Thora, zostaviteľný robot s veľkým kladivom, ktorý mu možno uložiť do päste, ako aj menšie kladivo pre minifigúrku, ktorý sa pripája aj na nohu robota.
  • Keď deti vložia minifigúrku Thora do otváracieho kokpitu robota s obrovským kladivom v ruke, môžu zvádzať epické boje proti celému radu zloduchov.
  • Skvelý darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre malých superhrdinov vo veku od 7 rokov, ktorí zbožňujú praktické stavebnicové hračky.
  • Tento trvácny zostaviteľný robot meria vyše 12 cm na výšku a je inšpiráciou pre nekonečný hry na postavy. Keď sa deň plný bojov skončí, štýlovo vyzerá vystavený v detskej izbičke.
  • Keď deti nazbierajú ďalších LEGO® Marvel robotov, otvorí sa im svet nekonečných herných možností, v ktorom si môžu vymyslieť vlastné akčné príbehy alebo sa zahrať na filmové scény.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.