LEGO® Hidden Side™ 70437: Tajomný hrad

Stavebnica pre deti s podporou rozšírenej reality

Dodanie cca 14 dní
Kód: 70437
Značka: LEGO®
€109,99 –10 % €98,99 €82,49 bez DPH €98,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Hidden Side™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.985 kg
? Vek od: 9
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 1 000 - 1 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 1035
  • Táto LEGO® Hidden Side stavebnica v sebe spája otvorenú a tvorivú hru LEGO stavebníc s digitálnou hrou. Výsledkom je pohlcujúci zážitok s využitím rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov. Ideálne sa hodí pre deti od 9 rokov.
  • Čo je v balení? Digitálne interaktívny model hradu zo série LEGO® Hidden Side s množstvom manuálnych funkcií vrátane prístupnej vyhliadkovej veže. Súčasťou sú aj minifigúrky Jacka, Parker, Vaughna, Nehmaara Reema a 2 tieňových bojovníkov.
  • Pri pohľade cez inteligentné zariadenie s bezplatnou aplikáciou LEGO® Hidden Side™ pre rozšírenú realitu model tajomného hradu ožíva . Deti následne môžu riešiť záhady, hľadať predmety a loviť duchov v strašidelnom digitálnom svete.
  • Hľadáte dokonalý darček na narodeniny alebo na inú príležitosť pre deti vo veku od 9 rokov? Táto akčná stavebnica LEGO® Hidden Side je skvelým darčekom pre fanúšikov LEGO stavebníc a fanúšikov virtuálnej reality a videohier.
  • Po zostavení meria stavebnica LEGO® Hidden Side™ Tajomný hrad (70437) s podporou rozšírenej reality viac než 34 cm na výšku, 31 cm na šírku a 27 cm do hĺbky.
  • Stavebnica bez potreby použitia batérií. Aplikácia Hidden Side využívajúca rozšírenú realitu je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Pustite sa do hry s touto LEGO® Hidden Side hračkou s využitím rozšírenej reality, je to skutočne hračka. Vnútri balenia aj na internete nájdete jednoduchý návod na stavanie. Stačí teda otvoriť vrecká s LEGO kockami a zábava sa môže začať.
  • LEGO® Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a udalosťami.
  • Stavebnice LEGO® Hidden Side spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať vždy ľahko spájať a oddeľovať.
  • V spoločnosti LEGO Group naše kocky a dieliky nechávame padať, zahrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica v sérii LEGO® Hidden Side spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.