LEGO® Hidden Side™ 70436: Prízračné hasičské auto 3000

Štýlová hračka pre deti zo série LEGO® Hidden Side s podporou rozšírenej reality

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 70436
Značka: LEGO®
€74,99 –10 % €67,49 €56,24 bez DPH €67,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Hidden Side™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.06 kg
? Vek od: 9
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 750 - 999
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 760
  • Deti majú vďaka tejto stavebnici LEGO® Hidden Side s modelom digitálne interaktívneho hasičského auta možnosť spojiť hru s reálnymi modelmi a digitálnu hru do pohlcujúceho zážitku v rozšírenej realite pre jedného alebo viacerých hráčov.
  • Obsahuje model hasičského auta zo série LEGO® Hidden Side s podporou rozšírenej reality. V súprave tiež nájdete premodelovateľného mechanického robota, minifigúrky Jacka, Parker, J.B., TeeVee a tieňového bojovníka a figúrku Nehmaara Reema – Harbingera. Model prízračného hasičského auta 3000 pri použití inteligentného zariadenia s bezplatnou aplikáciou pre rozšírenú realitu LEGO® Hidden Side odhaľuje strašidelný digitálny svet. Deti môžu následne riešiť záhady, hľadať skvelé predmety a bojovať s duchmi!
  • Stavebnica LEGO® Hidden Side™ Prízračné hasičské auto 3000 (70436) sa skvelo hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre fanúšikov LEGO stavebníc a deti od 9 rokov, ktoré milujú tvorivú digitálnu hru!
  • Zostavený model prízračného hasičského auta 3000 (70436) zo série LEGO® Hidden Side meria vyše 11 cm na výšku, 23 cm na dĺžku a 11 cm na šírku. Figúrka Nehmaara Reema – Harbingera meria vyše 17 cm na výšku.
  • Stavebnica bez potreby použitia batérií. Aplikácia Hidden Side využívajúca rozšírenú realitu je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Táto stavebnica LEGO® Hidden Side s podporou rozšírenej reality obsahuje jednoduchý návod na stavanie, ktorý je dostupný aj na internete. Stačí otvoriť balenie, roztrhnúť vrecká s kockami a vrhnúť sa na zábavu!
  • LEGO® Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a udalosťami.
  • Stavebnice LEGO® Hidden Side boli navrhnuté v súlade s najprísnejšími normami a kritériami v odvetví. Vďaka tomu sú LEGO kocky a dieliky konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme naše LEGO® Hidden Side kocky a dieliky. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.