LEGO® Hidden Side™ 70435: Opustená väznica v Newbury

Úžasná LEGO® hračka honby na duchov pre deti s využitím aplikácie

Dodanie cca 14 dní
Kód: 70435
Značka: LEGO®
€39,99 –10 % €35,99 €29,99 bez DPH €35,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Hidden Side™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.68 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 400
  • Deti od 7 rokov si vďaka tejto LEGO® stavebnici opustenej väznice v Newbury môžu vychutnať tento pohlcujúci zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov. Stavebnica šikovne spája klasickú hru s hrou v digitálnom LEGO svete.
  • Táto stavebnica s využitím rozšírenej reality obsahuje digitálne interaktívnu väznicu v štýle Hidden Side s funkciou „stavu posadnutia“. Taktiež tu nájdete minifigúrky Jacka, Ramiho, El Fuega, Neho Lockema a figúrky psíkov Spencera a Maxima.
  • Pri použití inteligentného zariadenia s aplikáciou pre rozšírenú realitu tento model opustenej väznice v Newbury odhaľuje úžasný digitálny svet. Deti môžu následne loviť duchov, riešiť záhady a bojovať s hlavným duchom Bartom Chaneyom.
  • Hľadáte dokonalý darček na narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od 7 rokov? Táto stavebnica zo série LEGO® Hidden Side s využitím rozšírenej reality sa skvelo hodí ako darček pre fanúšikov LEGO stavebníc a deti, ktoré milujú virtuálnu realitu a videohry.
  • Zostavený multifunkčný model opustenej väznice v Newbury (70435) zo série LEGO® Hidden Side vyše 19 cm na výšku, 30 cm na dĺžku a 15 cm do hĺbky.
  • Stavebnica bez potreby použitia batérií. Aplikácia Hidden Side využívajúca rozšírenú realitu je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Pustite sa do hry s touto LEGO® Hidden Side stavebnicou s využitím rozšírenej reality, je to skutočne hračka. V balení aj na internete nájdete jednoduchý návod na stavanie. Stačí otvoriť vrecká s kockami a vrhnúť sa na zábavu!
  • LEGO® Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a udalosťami.
  • Hračky s využitím rozšírenej reality zo série LEGO® Hidden Side spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať vždy ľahko spájať a oddeľovať.
  • V spoločnosti LEGO Group naše kocky a dieliky nechávame padať, zahrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.