LEGO® Hidden Side™ 70434: Nadprirodzené pretekárske auto

LEGO® stavebnica na lovenie duchov s podporou rozšírenej reality pre deti

Dodanie cca 14 dní
Kód: 70434
Značka: LEGO®
€29,99 –10 % €26,99 €22,49 bez DPH €26,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Hidden Side™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.438 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 244
  • Deti od 7 rokov budú zbožňovať túto súpravu LEGO® Hidden Side™ so štýlovým pretekárskym autom, ktorá spája tvorivú zábavu v LEGO štýle s digitálnou hrou. Výsledkom je úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov.
  • Čo je v balení? Táto LEGO® stavebnica s využitím rozšírenej reality obsahuje digitálne interaktívne pretekárske auto zo sveta Hidden Side so skvelými funkciami a vlastnosťami. Nájdete v nej nájdete minifigúrky Jacka, Vaughna a tieňového bojovníka, ako aj figúrku psíka Spencera.
  • Toto LEGO® pretekárske auto sa dá pretransformovať použitím inteligentného zariadenia s bezplatnou LEGO aplikáciu pre rozšírenú realitu. Deti následne môžu riešiť záhady, loviť duchov a bojovať proti hlavnému duchovi Maxine Turbo v strašidelnom digitálnom svete.
  • Táto hračka LEGO® Hidden Side je ideálna pre fanúšikov LEGO stavania a deti vo veku od 7 rokov, ktoré milujú virtuálnu realitu a videohry. Skvelo sa hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo na akúkoľvek inú príležitosť!
  • Zostavený model nadprirodzeného pretekárskeho auta (70434) s využitím rozšírenej reality zo série LEGO® Hidden Side meria vyše 7 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 11 cm na šírku.
  • Stavebnica bez potreby použitia batérií. Aplikácia Hidden Side využívajúca rozšírenú realitu je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Začať hru s touto stavebnicou LEGO® Hidden Side využívajúcou rozšírenú realitu je jednoduché. Vnútri balenia aj na internete nájdete jednoduchý návod na stavanie. Takže stačí otvoriť vrecká s kockami a zábava sa môže začať.
  • LEGO® Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a udalosťami.
  • Kocky stavebníc v sérii LEGO® Hidden Side boli navrhnuté podľa najprísnejších noriem a kritérií v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a dajú sa vždy ľahko spájať a oddeľovať.
  • LEGO® Hidden Side kocky a dieliky dôsledne testujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá LEGO hračka spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.