LEGO® Hidden Side™ 70433: Ponorka J.B.

Deti môžu loviť samy alebo spoločne v digitálnom svete hlboko pod hladinou mora

Dodanie cca 14 dní
Kód: 70433
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Hidden Side™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.32 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 224
  • Stavebnica s ponorkou J.B. a scénou morského dna Zálivu duší zo série LEGO® Hidden Side prináša deťom možnosť spojiť hru s reálnymi modelmi a digitálnu hru do úžasného zážitku v rozšírenej realite pre jedného alebo viacerých hráčov.
  • Čo je v balení? Táto LEGO® stavebnica s rozšírenou realitou obsahuje digitálne interaktívnu hračku ponorky s motívom Hidden Side a scénu morského dna, minifigúrky Parker, Vaughna Geista a sochy zla a tiež figúrku žraloka.
  • Model ponorky J.B. pri použití inteligentného zariadenia s aplikáciou pre rozšírenú realitu LEGO Hidden Side odhaľuje strašidelný digitálny svet hlboko pod hladinou mora. Deti môžu následne riešiť záhady, hľadať štýlové predmety a bojovať s duchmi.
  • Stavebnica LEGO® Hidden Side™ Ponorka J.B. sa skvelo hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo akúkoľvek inú príležitosť pre LEGO fanúšikov a deti od 7 rokov, ktoré milujú tvorivú digitálnu hru!
  • Zostavený model ponorky J.B. (70433) zo série LEGO® Hidden Side meria vyše 21 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 10 cm na šírku.
  • Stavebnica bez potreby použitia batérií. Aplikácia Hidden Side využívajúca rozšírenú realitu je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Táto stavebnica LEGO® Hidden Side s využitím rozšírenej reality obsahuje jednoduchý návod na stavanie, ktorý je dostupný aj na internete. Tak teda roztrhnite vrecúška s kockami a ponorte sa do hĺbok newburského Zálivu duší!
  • LEGO® Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a udalosťami.
  • Stavebnice LEGO® Hidden Side boli navrhnuté v súlade s najprísnejšími normami a kritériami v odvetví. Vďaka tomu sú LEGO kocky a dieliky konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme naše LEGO® Hidden Side kocky a dieliky. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.