LEGO® Hidden Side™ 70431: Temný maják

Úžasná LEGO® hračka na lov duchov pre deti, ktorá využíva aplikáciu

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 70431
Značka: LEGO®
€49,99 –10 % €44,99 €37,49 bez DPH €44,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Hidden Side™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.886 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 540
  • Deti od ôsmich rokov si vďaka tejto LEGO® stavebnici temného majáka môžu vychutnať tento pohlcujúci zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov. Stavebnica šikovne spája klasickú hru s hrou v digitálnom LEGO svete.
  • Čo je v balení? Táto stavebnica s využitím rozšírenej reality obsahuje interaktívny model majáka zo série Hidden Side. Okrem toho v nej nájdete prúdové lyže a minifigúrky Jacka, Parkera, Skeletona, Jennie Napo a Clausa Stormwarda.
  • Pri použití inteligentného zariadenia s aplikáciou pre rozšírenú realitu LEGO® Hidden Side tento LEGO® model majáka odhaľuje úžasný digitálny svet. Deti následne môžu loviť duchov, riešiť záhady a bojovať s hlavným duchom Joeom Ishmaelom.
  • Hľadáte dokonalý darček na narodeniny pre deti vo veku od 8 rokov? Táto LEGO® Hidden Side stavebnica s využitím rozšírenej reality je skvelý darček pre fanúšikov LEGO stavebníc a deti, ktoré milujú virtuálnu realitu a videohry.
  • Po zostavení meria tento multifunkčný model LEGO® Hidden Side Temný maják (70431) viac než 29 cm na výšku, 22 cm na šírku a 18 cm do hĺbky.
  • Stavebnica bez batérií. Aplikácia Hidden Side s rozšírenou realitou je kompatibilná so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Pustite sa do hry s touto stavebnicou LEGO® Hidden Side s využitím rozšírenej reality, je to skutočne hračka. Jednoduchý návod na stavanie nájdete v balení a na internete. Stačí otvoriť vrecká s kockami a vrhnúť sa na zábavu!
  • LEGO® Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a udalosťami.
  • Hračky s využitím rozšírenej reality LEGO® Hidden Side spĺňajú prísne normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať opakovane jednoducho pripojiť aj odpojiť.
  • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.