LEGO® Hidden Side™ 70430: Metro v mestečku Newbury

Úžasná LEGO® hračka na lov duchov pre deti

Dodanie cca 14 dní
Kód: 70430
Značka: LEGO®
€29,99 –10 % €26,99 €22,49 bez DPH €26,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Hidden Side™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.57 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 348
  • Deti od ôsmich rokov si vďaka tejto stavebnici LEGO® Hidden Side Metro v mestečku Newbury môžu vychutnať tento úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov. Stavebnica šikovne spája klasickú hru s hrou v digitálnom svete.
  • Čo je v balení? Táto LEGO® stavebnica s využitím rozšírenej reality obsahuje digitálny interaktívny model metra, ktorý sa manuálne mení na portál do sveta Hidden Side. K tomu v nej nájdete minifigúrky Jacka, Parkera a Petea Petersona.
  • Tento model LEGO® Metro v mestečku Newbury ožíva pri pohľade cez inteligentné zariadenie s aplikáciou LEGO® Hidden Side pre rozšírenú realitu. Deti následne môžu objavovať a riešiť záhady, loviť duchov a bojovať s hlavným duchom Ratom Shaunom.
  • Hľadáte dokonalý darček na narodeniny alebo pri inej príležitosti pre deti vo veku od ôsmich rokov? Táto stavebnica LEGO® Hidden Side je skvelým darčekom pre fanúšikov LEGO stavebníc a deti, ktoré zbožňujú virtuálnu realitu a videohry.
  • Po zostavení meria LEGO® Hidden Side Metro v mestečku Newbury (70430) viac než 15 cm na výšku, 26 cm na šírku a 14 cm do hĺbky.
  • Stavebnica bez batérií. Aplikácia Hidden Side s rozšírenou realitou je kompatibilná so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Vďaka jednoduchému návodu na stavanie v balení aj na internete je začatie zábavy s touto stavebnicou LEGO® Hidden Side s využitím rozšírenej reality hračka. Stačí otvoriť vrecká s kockami a vrhnúť sa na zábavu!
  • LEGO® Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a udalosťami.
  • Stavebnice LEGO® Hidden Side spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví, aby sme zabezpečili, že LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať opakovane jednoducho pripojiť aj odpojiť.
  • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Zaisťuje to, že každá LEGO® stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.