LEGO® Hidden Side™ 70429: El Fuegovo kaskadérske lietadlo

Úžasná LEGO® stavebnica na lov duchov pre deti

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 70429
Značka: LEGO®
€29,99 –10 % €26,99 €22,49 bez DPH €26,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Hidden Side™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.51 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 295
  • Deti majú vďaka tejto stavebnici LEGO® Hidden Side s klasickým kaskadérskym lietadlom El Fuega možnosť spojiť hru s reálnymi modelmi s digitálnou hrou do pohlcujúceho zážitku v rozšírenej realite pre jedného alebo viacerých hráčov.
  • Čo je v balení? Táto LEGO® stavebnica s využitím rozšírenej reality obsahuje interaktívne kaskadérske lietadlo zo sveta Hidden Side, minifigúrky kostlivca El Fuega a Mary Breaksom a figúrku psa Spencera.
  • El Fuegovo kaskadérske lietadlo pri použití inteligentného zariadenia s bezplatnou aplikáciou pre rozšírenú realitu LEGO® Hidden Side odhaľuje strašidelný digitálny svet. Deti môžu následne riešiť záhady, hľadať skvelé predmety a bojovať s duchmi!
  • Táto stavebnica LEGO® Hidden Side El Fuegovo kaskadérske lietadlo je skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre fanúšikov LEGO stavebníc a deti od siedmich rokov, ktoré milujú tvorivú a digitálnu hru.
  • Po zostavení meria model LEGO® Hidden Side El Fuegovo kaskadérske lietadlo (70429) viac než 8 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 22 cm na šírku.
  • Stavebnica bez batérií. Aplikácia Hidden Side s rozšírenou realitou je kompatibilná so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Táto stavebnica LEGO® Hidden Side s využitím rozšírenej reality obsahuje jednoduchý návod na stavanie, ktorý je navyše dostupný na internete. Stačí otvoriť balenie, roztrhnúť vrecká s kockami a vrhnúť sa na zábavu!
  • LEGO® Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a udalosťami.
  • Stavebnice LEGO® Hidden Side boli navrhnuté v súlade s najprísnejšími normami a kritériami v odvetví. Vďaka tomu sú LEGO kocky a dieliky konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme naše LEGO® Hidden Side kocky a dieliky. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.