LEGO® Hidden Side™ 70428: Jack a plážová bugina

Úžasná LEGO® stavebnica na lov duchov s využitím rozšírenej reality pre deti

Dodanie cca 14 dní
Kód: 70428
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Hidden Side™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.28 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 170
  • Deti od siedmich rokov budú zbožňovať túto stavebnicu LEGO® Hidden Side so skvelou plážovou buginou, ktorá kombinuje tvorivú LEGO hru s digitálnou hrou. Výsledkom je úžasný zážitok z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov.
  • Čo je v balení? Táto LEGO® stavebnica s využitím rozšírenej reality obsahuje interaktívnu plážovú buginu zo sveta Hidden Side so skvelými funkciami. Navyše v nej nájdete minifigúrky Jacka, Parkera a posadnutého mechanika Scotta Francisa.
  • Táto LEGO® plážová bugina sa pri použití smart zariadenia s bezplatnou LEGO aplikáciu pre rozšírenú realitu mení. Deti následne môžu riešiť záhady, loviť duchov a bojovať proti hlavnému duchovi Truckerovi Daleovi v strašidelnom digitálnom svete.
  • Táto hračka LEGO® Hidden Side je ideálna pre fanúšikov LEGO stavania a deti vo veku od siedmich rokov, ktoré milujú virtuálnu realitu a videohry. Skvelo sa hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo na akúkoľvek inú príležitosť.
  • Po zostavení meria tento model LEGO® HiddenSide Jack a plážová bugina (70428) viac než 10 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
  • Stavebnica bez batérií. Aplikácia Hidden Side využívajúca rozšírenú realitu je kompatibilná so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Začať hru s touto stavebnicou LEGO® Hidden Side využívajúcou rozšírenú realitu je jednoduché. Vnútri balenia aj na internete nájdete jednoduchý návod na stavanie. Takže stačí otvoriť vrecká s kockami a zábava sa môže začať.
  • LEGO® Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a udalosťami.
  • Kocky stavebníc LEGO® Hidden Side boli navrhnuté podľa najprísnejších noriem a kritérií v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať.
  • V spoločnosti LEGO Group stavebnice Hidden Side dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá z nich spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.