LEGO® Hidden Side™ 70427: Vitaj v Hidden Side

Úžasná LEGO® hračka honby na duchov pre deti s využitím aplikácie

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 70427
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Hidden Side™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.35 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 189
  • LEGO® Hidden Side stavebnica v sebe spája otvorenú, tvorivú hru LEGO stavebníc s aplikáciou, ktorá ponúka úžasný zážitok z hry s využitím rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov. Dokonalá voľba pre deti vo veku od siedmich rokov.
  • Čo je v balení? Digitálny interaktívny model strašidelného stromu LEGO® Hidden Side so zábavnými funkciami a vlastnosťami, ako aj minifigúrkami lovca duchov Jacka a posadnutého Axela Chopsa, Scrimpera a Waylona.
  • Pri použití inteligentného zariadenia s aplikáciou pre rozšírenú realitu LEGO Hidden Side tento strašidelný stromový model odhaľuje úžasný digitálny svet. Deti následne môžu loviť duchov, riešiť záhady a bojovať s hlavným duchom Lady E.
  • Hľadáte skvelý darček na narodeniny alebo pri inej príležitosti pre deti vo veku od siedmich rokov? Táto stavebnica LEGO® Hidden Side je skvelým darčekom pre fanúšikov LEGO stavebníc a deti, ktoré zbožňujú virtuálnu realitu a digitálne hry.
  • Po zostavení meria model LEGO® Vitajte v Hidden Side (70427) viac než 17 cm na výšku, 22 cm na šírku a 13 cm do hĺbky.
  • Stavebnica bez batérií. Aplikácia Hidden Side s rozšírenou realitou je kompatibilná so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Začať hru s touto stavebnicou s využitím aplikácie s rozšírenou realitou LEGO® Hidden Side je jednoduché. Jej súčasťou je jednoduchý návod na stavanie v balení aj na internete. Stačí teda otvoriť vrecká s kockami a zábava sa môže začať!
  • LEGO® Hidden Side sa odohráva vo vymyslenom mestečku Newbury, kde duchovia strašia ľudí a budovy. Zážitok z hry s využitím rozšírenej reality neustále vylepšujeme novým obsahom, duchmi a udalosťami.
  • Stavebnice LEGO® Hidden Side spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť aj odpojiť.
  • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.