LEGO® Friends 41429: Lietadlo z mestečka Heartlake

Stavebnica lietadla, s ktorou sú hodiny zábavného letného cestovania isté

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 41429
Značka: LEGO®
€69,99 –10 % €62,99 €52,49 bez DPH €62,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.123 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 574
Položka bola vypredaná…
  • S lietadlom z mestečka Heartlake (41429) môžete vzlietnuť až do nebies. Na palube lietadla plného rôznych funkcií objavia deti nekonečné a tvorivé herné možnosti, a to vďaka množstvu parádnych funkcií a doplnkov.
  • Zábavné dobrodružstvá v lietadle na deti čaká spolu s minibábikami zo série LEGO® Friends, Stephanie a Oliviou. Môžu im odbaviť batožinu a pomôcť na nastúpiť, prípadne sa vžiť do role pilota lietadla s figúrkou v kokpite.
  • Súčasťou stavebnice je pilotná kabína, pohyblivý vozík s občerstvením a toaleta. Kufre idú do batožinového priestoru. Otvorením kabíny sa otvoria aj sklápacie batožinové priestory a nechýba ani odbavovací pult a schodisko.
  • Táto 574-dielna cestovná stavebnica je skvelým vianočným darčekom pre deti vo veku 7 a viac rokov, ktoré milujú svojrázne hračkárske dopravné prostriedky a nemajú veľa skúsenosti so stavaním. Stavanie tejto stavebnice detské hlavičky stimuluje a po dokončení dieťa zažije pocit hrdosti.
  • Toto lietadlo meria vyše 13 cm na výšku, 36 cm na dĺžku a 33 cm na šírku. Keďže všetky LEGO súpravy sú kompatibilné, aj túto hračku možno jednoducho skombinovať s inými LEGO® kockami a užiť si skutočne tvorivé hry.
  • Dynamická hra je súčasťou jazdy. Stavebnica má mnoho štýlových pohyblivých častí, ako sú sklápací batožinový priestor a vozík s občerstvením. Batérie nie sú potrebné. Túto cestovateľskú hračku poháňa len detská fantázia!
  • Model lietadla sa dodáva so zrozumiteľným návodom, takže táto skvelá stavebnica je vhodná aj pre deti, ktoré ešte LEGO® hračky v minulosti nemali. Vďaka zrozumiteľnému tlačenému návodu sa do zábavných hier môžete vydať čo nevidieť!
  • Súpravy zo série LEGO® Friends deťom umožňujú zahrať sa na scény z televízneho seriálu, v ktorom sa dievčatá z mestečka Heartlake chystajú na vzrušujúce dobrodružstvá alebo jednoducho sa zabávajú na spoločných stretnutiach!
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Chceme sa tak uistiť, že dieliky tejto cestovateľskej hračky sú konzistentné a kompatibilné a že jej spoje dokážu odolať aj silným turbulenciám!
  • Kocky a dieliky úžasných LEGO® hračiek testujeme všetkými možnými spôsobmi. Vďaka tomu vieme, že súpravy spĺňajú najvyššie normy v oblasti kvality, a práve preto sú LEGO® súpravy tými najlepšími a najbezpečnejšími hračkami pre deti."

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.