LEGO® Friends 41428: Plážový domček

Úžasný plážový domček podnieti hodiny tvorivých hier

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 41428
Značka: LEGO®
€49,99 –10 % €44,99 €37,49 bez DPH €44,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.812 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 444
Položka bola vypredaná…
  • Zabávajte sa spolu s deťmi v tomto plážovom domčeku (41428) plnom rôznych funkcií. Je vybavený parádnymi prvkami, ako je dídžejská terasa na streche, bar s občerstvením a hojdacia sieť. Deti sa tak stratia v neobmedzených hrách plných tvorivej zábavy!
  • Deti si zamilujú hry na pláži so zostaviteľnými minibábikami zo série LEGO® Friends, Miou a Andreou. Súčasťou je aj novinka júna 2020, figúrka plameniaka, ako aj figúrka delfína. Deti si tak môžu vymyslieť letné dobrodružstvá od výmyslu sveta!
  • Vo svojich hrách sa deti zašantia v morských vlnách na surfe, opália sa na hojdacej sieti pod palmou alebo si oddýchnu vo svojej izbičke s ostatnými minibábikami. Pod sklápacou strechou sa zas ukrýva terasa pre dídžeja.
  • Táto stavebnica je tým najlepším darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku od 6 rokov, ktoré zbožňujú nápadité hry. Táto 444-dielna súprava poteší aj tých, ktorí zbožňujú napĺňajúce stavebné projekty.
  • Tento plážový domček meria vyše 17 cm na výšku a 21 cm a šírku a skvele vynikne ako výstavný kúsok. Tento zábavný letný darček možno jednoducho skombinovať s ďalšími LEGO® súpravami pre ešte viac tvorivej zábavy.
  • Na letnú zábavu na pláži nie sú potrebné batérie. Tvorivé hry poháňa len detská predstavivosť.
  • Tak ako všetky LEGO® stavebnice, aj táto súprava obsahuje zrozumiteľný návod, ktorý bol navrhnutý tak, aby s ním deti vo veku od 6 rokov stavanie hravo zvládli i bez pomoci dospelých. Podporuje tak samostatnosť a sebavedomie.
  • Privítajte svojho mladého staviteľa vo svete LEGO® Friends. V mestečku Heartlake ich čaká srdečné privítanie, pretože tu deti môžu dosiahnuť všetko, po čom ich srdcia túžia, bok po boku s najlepšími kamarátmi.
  • Zábavné hračky spoločnosti LEGO® spĺňajú najvyššie normy v odvetví a kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, ktoré zabezpečujú, že aj pre malé pršteky je jednoduché dieliky zdvihnúť, položiť na miesto či oddeliť – a to už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group súpravy testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že všetky kocky a dieliky spĺňajú najvyššie normy v oblasti kvality a sú tak tou najlepšou a najbezpečnejšou hračkou pre deti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.