LEGO® Friends 41424: Základňa záchranárov v džungli

Doprajte deťom hodiny zábavy v džungli s touto hračkárskou základňou záchranárov

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 41424
Značka: LEGO®
€79,99 €66,66 bez DPH €79,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.215 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 648
  • Séria stavebníc LEGO® Friends sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers, ktorá svojou tvorivosťou, zvedavosťou a svojím zápalom ochraňuje ohrozené živočíšne druhy v džungli a pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých.
  • Umožnite milovníkom zvierat vydať sa na dobrodružstvo zo série LEGO® Friends so súpravou Základňa záchranárov v džungli (41424), v ktorom zachránia leňocha a privedú ho naspäť do svätyne na strome.
  • Táto sada s domčekom na strome obsahuje 3 zostaviteľné minibábiky, 2 figúrky slonov a 2 figúrky leňochov. Tvorivé hry sú isté vďaka parádnym doplnkom, ako sú hračkárske vysielačky, sada na záchranu zvierat a robotí drón.
  • Súčasťou tejto sady záchrannej základne sú klinika a strážna veža, ktoré spája povrazový most. Kamaráti sa plnou rýchlosťou dostavia na pomoc leňochovi, ktorý uviazol v strome, a neskôr sa spoločne stretnú v chatrči.
  • Pre deti vo veku nad 8 rokov bude táto záchranárska stavebnica príjemnou stavebnou výzvou. Je skvelým vianočným alebo narodeninovým darčekom pre deti, ktoré sa rady starajú o zvieratká.
  • Domček na strome meria vyše 28 cm na výšku a 31 cm na šírku a skvele vynikne ako výstavný kúsok. Keďže sú všetky LEGO hračky kompatibilné, deti k nemu môžu pridať iné LEGO® kocky a rozšíriť tak herné možnosti.
  • Na pohon tejto džungľovej akcie nie sú potrebné žiadne batérie. Strom s leňochom funguje len na základe ručného stlačenia. To znamená, že sa hry na záchranu zvierat môžu začať hneď po dostavaní modelu.
  • Táto úžasná hračka s motívom džungle sa dodáva s podrobným návodom. Ak chcete zábavu okoreniť, stiahnite si aplikáciu LEGO® Building Instructions a získajte prístup k intuitívnemu návodu Instructions PLUS, v ktorom si deti môžu svoj model priblížiť a všelijako zobrazovať.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® Friends súpravy tie najprísnejšie normy v odvetví, ako aj prísne kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Tie zaisťujú, že sú kocky konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú.
  • Okrem toho, že LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality, v spoločnosti LEGO Group ich testujeme na maximum, aby ste si boli istí, že súpravu môžu deti bezpečne používať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.