LEGO® Friends 41423: Záchrana tigra v džungli

Zábavná misia na záchranu tigríčaťa z vodopádu

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 41423
Značka: LEGO®
€39,99 –10 % €35,99 €29,99 bez DPH €35,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.575 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 302
  • Séria stavebníc LEGO® Friends sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers, ktorá svojou tvorivosťou, zvedavosťou a svojím zápalom ochraňuje ohrozené živočíšne druhy v džungli a pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých.
  • Pustite sa s deťmi do napínavých dobrodružstiev v divočine s touto farebnou a detailne spracovanou súpravou zostaviteľného teplovzdušného balóna. Je ideálna pre deti, ktoré zbožňujú akčné hry, skúmanie prírody a starostlivosť o zvieratká.
  • Pomocou zostaviteľného teplovzdušného balóna, LEGO® Friends minibábik Emy a Andrey, dvoch tigríčat a iných rozkošných zvieratiek si deti budú môcť vymýšľať neuveriteľné príbehy z džungle.
  • Deti si let v teplovzdušnom balóne aj pristavovanie koša tigríčatám určite zamilujú. Vodopád má dve funkcie, vďaka ktorým môžu postavy spadnúť do vody a rozvíriť tak zážitok z hry.
  • Táto 302-dielna súprava s tigríčatmi ponúka množstvo herných možností. Je tak dokonalým darčekom na narodeniny a Vianoce pre milovníkov i milovníčky zvierat a zábavných hračiek vo veku od 7 rokov.
  • Vodopád meria vyše 15 cm na výšku a 11 cm na šírku, takže má ideálne rozmery na vystavenie. A keďže je táto hračka kompatibilná aj s inými LEGO® súpravami, vaše deti ju môžu skombinovať s ďalšími LEGO kockami a vytvoriť skutočne tvorivú súpravu.
  • Na podnietenie akčných hier nie sú potrebné batérie. Nádych drámy hre dodáva ručne ovládaná funkcia nakláňania. Priesvitné kocky zas napodobňujú kaskádovo padajúcu vodu.
  • Sú vaše deti nováčikmi vo svete LEGO® hračiek? Vďaka dodanému návodu je stavanie LEGO súprav hračka. Okrem toho je k tejto súprave vydaný návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions PLUS, v ktorom si deti môžu svoj model otáčať a približovať.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, ako aj prísne kritériá kvality skupiny LEGO. Tie zaisťujú, že sa kocky vždy ľahko skladajú a rozpájajú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® Friends kocky a modely testujeme na maximum, aby sme mali istotu, že každá súprava spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Nezničí ich ani útok tigríčaťa!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.