LEGO® Friends 41398: Stephanie a jej dom 4+

Deti si hry v rodinnom dome Stephanie zaiste zamilujú!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 41398
Značka: LEGO®
€39,99 –10 % €35,99 €29,99 bez DPH €35,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.535 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 170
Položka bola vypredaná…
  • Doprajte malým staviteľom hodiny nápaditej zábavy so súpravou Stephanie a jej domu (41398) vhodnou pre deti od 4 rokov. Predškoláci si túto súpravu domu bezpochyby zamilujú. Môžu si ho postaviť a následne sa v ňom zahrať na scénky zo seriálu LEGO® Friends, prípadne si vymyslieť vlastné príbehy.
  • Súčasťou tejto hračky pre deti sú LEGO® Friends minibábiky Stephanie, Alicia a James, ich psík, ako aj všetky kocky potrebné na postavenie dvojposchodového domu so spálňou, kúpeľňou, kuchyňou, jedálňou a hojdačkou.
  • Súčasťou súpravy je základná podložka na stavanie a múr, vďaka ktorým je stavebnica rýchlo hotová a celá rodina sa môže čoskoro pustiť do zábavných hier. Tvorivé hry podnietia aj rozkošné doplnky, ako je napríklad mini croissant.
  • Skvelý vianočný darček pre deti, ktoré zbožňujú hry na rodinku. Táto parádna 170-dielna súprava je ideálnym darčekom pre deti vo veku od 4 rokov, ktoré si zaslúžia drobnú odmenu.
  • Táto 170-dielna súprava meria vyše 16 cm na výšku a 12 cm na šírku, takže ako výstavný kúsok vám určite nebude zavadzať. Je kompatibilná aj s inými LEGO® dielikmi, takže poslúži aj ako rozšírenie k hrám s ostatnými zakúpenými súpravami.
  • K hre s touto zábavnou hračkou nie sú potrebné batérie. Vďaka základným podložkám môžu deti začať s výstavbou tejto farebnej tvorivej súpravy hneď po otvorení balenia!
  • Táto 170-dielna stavebnica s minibábikami sa dodáva s návodom, ktorý deťom pomôže porozumieť jednotlivým krokom pri stavaní a pestovať ich sebaistotu.
  • Stavebnica Stephanie a jej domu pre deti staršie ako 4 roky je skvelým vianočným darčekom, ktorý vašich najmenších zavedie do sveta hrdinov všedného dňa zo série LEGO® Friends. Obsahuje aj základnú podložku na stavanie a stenu, vďaka ktorým budú deti môcť stavať jednoducho a s istotou.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najvyššie normy v odvetví a kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, vďaka čomu sa dajú dokonale spájať a ľahko oddeliť, keď príde čas na novú stavbu.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všelijakými spôsobmi: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá detská stavebnica zo série LEGO Friends spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.