LEGO® Friends 41397: Pojazdný džúsový bar

Perfektná zmes jednoduchého stavania a ovocnej zábavy!

Môžeme doručiť do:
10.12.2020
Skladom (1 ks)
Kód: 41397
Značka: LEGO®
€19,99 €16,66 bez DPH €19,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.302 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 103
  • Jednoduchá zábavná hračka s tematikou jedla umožňuje deťom skúmať radosť z výroby zdravého jedla a nápojov. Obsahuje jednoduchý, avšak farebný foodtruck s jednou otvorenou stranou a LEGO® pláž – všetko navrhnuté špeciálne pre malé pršteky.
  • Sada Džúsový bar (41397) zahŕňa plážovú scénu a hrdinky LEGO® Friends Emmu a Andreu v podobe mini bábik a 2 figúrky delfínov. Stavebnice 4+ pomáhajú deťom naučiť sa rozvíjať sebavedomie pri stavaní, a to prostredníctvom jednoduchých krokov.
  • 4+ sady umožňujú deťom začať stavať naozaj rýchlo. Ich súčasťou sú štartovacie kocky, ktoré urýchľujú stavanie a pomáhajú deťom vycibriť si staviteľské schopnosti. V tejto stavebnici deti len pridávajú kocky na podložku a hra sa začne raz-dva!
  • Tento detský foodtruck je ideálnym LEGO® darčekom pre predškolákov a menšie deti, ktoré majú ešte len malé skúsenosti so stavaním. Môžu ho použiť na interakciu s postavami, ktoré poznajú zo seriálu LEGO® Friends.
  • Táto stavebnica predstavuje pre predškolákov náročnú, avšak zvládnuteľnú výzvu. Model meria vyše 14 cm na dĺžku, takže si deti tento spratný a drobný foodtruck môžu hrdo vystaviť vo svojej izbe.
  • Na poháňanie stavebnice nie sú potrebné žiadne batérie. Stačí chuť vydať sa na cestu a začať v mestečku Heartlake predávať smoothies spolu s Emmou z LEGO Friends!
  • Prekračujte hranice stavania s aplikáciou LEGO® Life. Stiahnite si ju a získajte prístup k návodu Instructions PLUS. Naskenujte kód stavebnice a použite rozmanité módy zobrazenia, ktoré deťom umožnia sledovať, ako ich výtvor ožíva!
  • Nechajte svojho začínajúceho staviteľa tráviť čas s dievčatami z mestečka Heartlake, miesta, kde sa deti môžu vydať do sveta dobrodružstiev, navyše s najlepšími priateľmi po boku.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® hračky tie najprísnejšie normy v odvetví, ako aj kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Tie zaisťujú, že sú kocky konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica pre deti spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.