LEGO® Friends 41396: Ihrisko pre šteniatka

Zábavná hra so šteniatkami pre menšie deti!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 41396
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.118 kg
? Vek od: 4
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 50 - 99
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 57
Položka bola vypredaná…
  • Ukážte deťom radosť zo stavania stavebníc LEGO® a starania sa o domáce zvieratá vďaka tejto farebnej sade (41396) Ihrisko pre šteniatka, ktorá obsahuje šmykľavku pre šteniatka a podložku, ktorá robí stavanie pre deti jednoduchším.
  • Deti si užijú hodiny a hodiny zábavnej hry s mini figúrkou Mie a jej psov Cookie a Coco v parku mestečka Heartlake, kde pomôžu psíkom dolu šmykľavkou na LEGO® skateboarde alebo ich povozia na kolotoči.
  • Doplnky ako Miine okuliare alebo kefa, miska, sušienka, 2 kostičky a 2 mašle pre figúrky psíkov prinášajú do zábavnej hry ďalší rozmer. Modely sa dajú skvelo skombinovať s ďalšími LEGO sadami pre ešte viac imaginatívnej hry.
  • S ľahko postaviteľnými modelmi – Miou zo seriálu LEGO® Friends a roztomilými LEGO zvieratkami – je táto stavebnica s 57 dielikmi tým najlepším narodeninovým darčekom pre deti (špeciálne tie, ktoré milujú psy) vo veku 4 a viac rokov.
  • Šmykľavka pre šteniatka meria vyše 11 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 5 cm na šírku, takže sa dá ľahko zbaliť do batohu spolu s ďalšími stavebnicami či zábavnými hracími doplnkami, a deti sa tak môžu zabávať všade, kam sa s nimi vyberiete.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie! Túto LEGO® štartovaciu sadu poháňa detská fantázia, vďaka ktorej deti rozvíjajú schopnosť rozprávať príbehy a užívajú si hodiny kreatívnej hry s LEGO figúrkami psov.
  • Pomocou intuitívneho návodu Instructions PLUS, ktorý nájdete v aplikácii LEGO® Life, môžete s touto psou stavebnicou zažiť ešte viac zábavy. Aj najmladší stavitelia dokážu pri stavaní modelu zobrazovať jeho digitálnu verziu.
  • LEGO® 4+ stavebnice obsahujú podložky s kockami, ktoré robia stavanie ľahším a podporujú sebavedomie detí, preto sú tým najlepším darčekom, ktorým môžete deťom predstaviť svet LEGO motívov, obľúbených filmov, postáv a hrdinov každodenného života.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najvyššie normy v odvetví a kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, vďaka čomu sa dajú dokonale spájať a ľahko oddeliť, keď príde čas na novú stavbu.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame padať, ohrievame ich, hryzieme a testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že stavebnica LEGO Friends vášho malého staviteľa spĺňa najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
Späť do obchodu