LEGO® Friends 41395: Autobus priateľstva

Deti sa môžu pripojiť k svojim kamarátkam a vyraziť na cesty.

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 41395
Značka: LEGO®
€69,99 –10 % €62,99 €52,49 bez DPH €62,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.497 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 750 - 999
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 778
  • Dovoľte kreatívnym deťom pustiť sa do dobrodružnej cesty s touto LEGO Friends stavebnicou. Na palube funkciami nabitého autobusu pre mini bábiky objavia nekonečné možnosti imaginatívnej hry, a to vďaka množstvu parádnych funkcií a doplnkov.
  • Tento hračkársky autobus obsahuje aj hrdinky LEGO® Friends Stephanie, Miu a Oliviu v podobe mini bábik. Kreatívne deti môžu povoliť uzdu fantázii a pomôcť dievčatám z mestečka Heartlake objavovať zábavné funkcie a doplnky pre mini bábiky.
  • Deti si môžu predstavovať, že sa bavia s kamarátmi v spálni, ťahajú za sebou pomocou navijaku pokazené vozidlá, čľapkajú sa v palubnom bazéne či sledujú hviezdy z vrchného poschodia, ktoré sa odkrýva a otvára prístup k posteliam mini bábik.
  • Tento LEGO Friends autobus (41395) je skvelým narodeninovým darčekom pre deti vo veku nad 8 rokov, ktoré milujú svojrázne autá a nemajú veľa skúsenosti so stavaním. Jej stavanie detské hlavičky stimuluje a po dokončení dieťa zažije pocit hrdosti.
  • Autobus obsahuje množstvo doplnkov pre mini bábiky, ale pretože meria približne 14 cm na výšku a 30 cm na šírku, obsiahne aj ďalšie LEGO® dieliky, ktoré by k nemu deti chceli pribaliť. Všetky LEGO sady sú s touto zábavnou hračkou kompatibilné!
  • Dynamická hra je súčasťou jazdy. Tento model autobusu má od statického naozaj ďaleko. Má totiž kolesá, ktoré sa naozaj otáčajú. Nie sú však potrebné žiadne batérie – tento LEGO® Friends autobus poháňa fantázia.
  • Stavebnica autobusu obsahuje jednoduché pokyny na stavanie, takže ak je aj dieťa vo svete LEGO® stavebníc a stavania nové, môže sa vydať na cestu za dobrodružstvom prakticky okamžite!
  • Inšpirujte deti, aby sa pridali k dobrodružstvu v mestečku Heartlake a zistili, že môžu objavovať nové horizonty a záujmy, a to spolu s najlepšími kamarátmi po boku.
  • Od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najvyššie priemyselné štandardy, pričom zabezpečujeme, že sú konzistentné a kompatibilné so spojmi silnými ako akékoľvek priateľstvo v LEGO mestečku Heartlake.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® kocky a dieliky hádžeme, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá LEGO® stavebnica pre deti spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.