LEGO® Friends 41394: Nemocnica v mestečku Heartlake

Zábavná LEGO® nemocnica a sanitka umožnia hrať sa na doktora a pacienta.

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 41394
Značka: LEGO®
€59,99 –10 % €53,99 €44,99 bez DPH €53,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.762 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 379
  • Deti pri hre na doktora, pacienta či návštevníčku Emmu objavia radosť z pomáhania druhým a vytvoria vďaka farebnej a detailnej stavebnici LEGO® Friends (41394) Nemocnica v mestečku Heartlake realistické scény.
  • Miestnosť určená na vyšetrenie so skladacím röntgenom, strešná záhrada a lekárske pomôcky plus 3 min bábiky postáv LEGO® Friends Emmy, Ethana a doktorky Marie rozdúchajú plamienok detskej kreativity.
  • Deti si zamilujú hru na jazdenie s LEGO® sanitkou, ktorá má vzadu priestor na pacienta a nosidlá. Kolieskové kreslo pre mini bábiku a lekárske pomôcky dodávajú do imaginatívnej hry ďalšie možnosti.
  • S touto LEGO® stavebnicou s 379 dielikmi sa dá zabaviť mnohými spôsobmi, vďaka čomu predstavuje zábavný narodeninový darček či prekvapenie pre deti vo veku 6 a viac rokov, ktoré si ju užijú sami alebo spoločne pri hre s kamarátmi.
  • LEGO® nemocnica meria niečo vyše 19 cm na výšku, 22 cm na šírku a 6 cm do hĺbky, preto v úložnom priestore nezaberie veľa miesta. Deti ju môžu tiež kombinovať s ostatnými LEGO® sadami pre ešte viac zábavy.
  • K tejto stavebnici pre deti nie sú potrebné žiadne batérie – je postavená výhradne z LEGO® kociek, preto je to tá najlepšia hračka na povzbudenie slobody detského myslenia a kreativity. Dobrodružstvo tak nikdy nekončí.
  • Premýšľate nad zakúpením tejto lekárskej stavebnice niekomu, kto je vo svete LEGO® modelov nováčikom? Žiadny problém – súčasťou sú aj jednoduché pokyny na stavanie poskytujúce návod krok za krokom. Stačí otvoriť balenie a pustiť sa do stavania!
  • Uveďte mladých staviteľov do sveta LEGO® Friends. V mestečku Heartlake ich čaká srdečné privítanie, pretože tu deti môžu objavovať, čo ich skutočne zaujíma, a to bok po boku so svojimi kamarátmi.
  • LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v odvetví a k tomu aj naše vlastné kritériá kvality. Deti hrajúce sa s touto LEGO Friends stavebnicou zistia, že kocky pevne držia a dajú sa jednoducho oddeliť.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá LEGO Friends stavebnica každého malého staviteľa spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.