LEGO® Friends 41393: Súťaž v pečení

Nechajte deti, aby boli kreatívne, a užili si zábavu s touto stavebnicou s témou súťaže v pečení!

Môžeme doručiť do:
21.5.2022
Skladom (1 ks)
Kód: 41393
Značka: LEGO®
€39,99 –23 % €30,99 €25,83 bez DPH
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.61 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 361
  • Podporte kreatívnu hru, pri ktorej deti pomáhajú postavičkám z LEGO® Friends vytvárať nápadité LEGO koláčiky, v tejto stavebnici s témou súťaže v pečení. Hrať sa na vystúpenie vo svetle televíznych kamier si zamilujú!
  • Táto funkciami nabitá stavebnica (41393) Súťaž v pečení obsahuje 3 mini bábiky, 2 stanovištia na pečenie s otočnými podnosmi na koláče, množstvo doplnkov na pečenie, ako sú jedlá a glazúry, a kuchynské náčinie.
  • Deti sa v tejto funkciami nabitej LEGO® stavebnici doslova stratia. Môžu predstierať, že varia na varnej doske, zahrať sa na porotcov, ísť do zákulisia, pomôcť uhasiť oheň alebo vytvoriť niečo nové pomocou pridaných LEGO kociek.
  • Existuje mnoho spôsobov, ako si môžu deti vo veku nad 6 rokov užívať hodiny chutnej tvorivej hry v tejto LEGO® stavebnici s 361 dielikmi. Je skvelým narodeninovým darčekom pre nováčikov v LEGO® svete, ako aj pre fanúšikov seriálu Friends.
  • Táto modulárna sada sa dá oddeliť a môže radosť z pečenia rozšíriť po celej izbe. Keďže meria len niečo vyše 15 cm na šírku a 30 cm na dĺžku, nezaberie veľa miesta ani vtedy, keď ju vystavíte vcelku.
  • Táto stavebnica zo sveta LEGO® Friends obsahuje všetko, čo deti na vytvorenie scény z televíznej súťaže v pečení potrebujú. Na začatie akcie nie sú potrebné žiadne batérie – kreatívna zábava sa začína vďaka detskej fantázii.
  • Ako k všetkým LEGO® súpravám, aj k tejto kulinárskej hračke je pribalený zrozumiteľný tlačený návod. Je zostavený tak, aby mu deti vo veku nad 6 rokov porozumeli a mohli tak začať stavať bez pomoci dospelých.
  • Uveďte deti do vzrušujúceho sveta LEGO® Friends. Je to miesto, kde sa deti naučia, že dosiahnuť svoje sny nie je nemožné, pokiaľ budú počúvať svoje srdce.
  • Hracie súpravy LEGO® pre deti spĺňajú tie najvyššie normy v odvetví a kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, ktoré zabezpečujú, že aj pre malé pršteky je jednoduché dieliky zdvihnúť, položiť na miesto či oddeliť – a to už od roku 1958!
  • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky dôkladne testujeme, aby sme sa uistili, že súpravy určené pre malých staviteľov spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie