LEGO® Friends 41393: Súťaž v pečení

Nechajte deti, aby boli kreatívne, a užili si zábavu s touto stavebnicou s témou súťaže v pečení!

Môžeme doručiť do:
3.10.2022
Skladom (1 ks)
Kód: 41393
Značka: LEGO®
€39,99 –31 % €27,70 €23,08 bez DPH
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.61 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 361
  • Podporte kreatívnu hru, pri ktorej deti pomáhajú postavičkám z LEGO® Friends vytvárať nápadité LEGO koláčiky, v tejto stavebnici s témou súťaže v pečení. Hrať sa na vystúpenie vo svetle televíznych kamier si zamilujú!
  • Táto funkciami nabitá stavebnica (41393) Súťaž v pečení obsahuje 3 mini bábiky, 2 stanovištia na pečenie s otočnými podnosmi na koláče, množstvo doplnkov na pečenie, ako sú jedlá a glazúry, a kuchynské náčinie.
  • Deti sa v tejto funkciami nabitej LEGO® stavebnici doslova stratia. Môžu predstierať, že varia na varnej doske, zahrať sa na porotcov, ísť do zákulisia, pomôcť uhasiť oheň alebo vytvoriť niečo nové pomocou pridaných LEGO kociek.
  • Existuje mnoho spôsobov, ako si môžu deti vo veku nad 6 rokov užívať hodiny chutnej tvorivej hry v tejto LEGO® stavebnici s 361 dielikmi. Je skvelým narodeninovým darčekom pre nováčikov v LEGO® svete, ako aj pre fanúšikov seriálu Friends.
  • Táto modulárna sada sa dá oddeliť a môže radosť z pečenia rozšíriť po celej izbe. Keďže meria len niečo vyše 15 cm na šírku a 30 cm na dĺžku, nezaberie veľa miesta ani vtedy, keď ju vystavíte vcelku.
  • Táto stavebnica zo sveta LEGO® Friends obsahuje všetko, čo deti na vytvorenie scény z televíznej súťaže v pečení potrebujú. Na začatie akcie nie sú potrebné žiadne batérie – kreatívna zábava sa začína vďaka detskej fantázii.
  • Ako k všetkým LEGO® súpravám, aj k tejto kulinárskej hračke je pribalený zrozumiteľný tlačený návod. Je zostavený tak, aby mu deti vo veku nad 6 rokov porozumeli a mohli tak začať stavať bez pomoci dospelých.
  • Uveďte deti do vzrušujúceho sveta LEGO® Friends. Je to miesto, kde sa deti naučia, že dosiahnuť svoje sny nie je nemožné, pokiaľ budú počúvať svoje srdce.
  • Hracie súpravy LEGO® pre deti spĺňajú tie najvyššie normy v odvetví a kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, ktoré zabezpečujú, že aj pre malé pršteky je jednoduché dieliky zdvihnúť, položiť na miesto či oddeliť – a to už od roku 1958!
  • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky dôkladne testujeme, aby sme sa uistili, že súpravy určené pre malých staviteľov spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.