LEGO® Friends 41392: Luxusné kempovanie v prírode

Rozvíjajte lásku detí k prírode vďaka tejto roztomilej stavebnici.

Môžeme doručiť do:
28.1.2022
Skladom (3 ks)
Kód: 41392
Značka: LEGO®
€29,99 €24,99 bez DPH €29,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.47 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 241
  • Pomôžte dieťaťu rozvíjať lásku k prírode s roztomilou stavebnicou LEGO® Friends Luxusné kempovanie v prírode určenou pre milovníkov prírody. Užije si hodiny zábavy pri hre na stavanie kempu, objavovanie prírodných krás a odpočinok s priateľmi.
  • Tento hračkársky kemp obsahuje LEGO® stan s mäkkou plastovou strechou, 2 mini bábiky, hračkársku veveričku, falošný táborák, teleskop a aj horúcu vaňu – všetko, čo dieťa potrebuje, aby sa mohlo naplno ponoriť do hry na kempovanie.
  • Deti si obľúbia rozkladanie stanu s jeho na dotyk príjemnou mäkkou plastovou strechou a urobia ho ešte útulnejším vďaka posteliam a toaletnému stolíku. Jazdenie s mini bábikami po okolí na LEGO® bicykli dodá hre dynamický rozmer.
  • Stavebnica (41392) Luxusné kempovanie v prírode s 241 dielikmi je zábavným narodeninovým darčekom pre deti vo veku 6 a viac rokov, ktoré ešte nemajú veľké stavebné zručnosti. Urobte radosť milovníkovi prírody a prekvapte ho hračkárskym kempom.
  • Stan meria niečo vyše 9 cm na výšku a 15 cm na šírku, a skvelo sa tak hodí na vystavenie na stole. Deti si môžu osvetliť izbu oddelením stromu a ohňa či upraviť ich pomocou kociek z ďalších LEGO® sád.
  • Na prevádzku tohto hračkárskeho kempu nie sú potrebné žiadne batérie. Svetlá svetielkujú vďaka priehľadným kockám z farebného plastu a samozrejme aj vďaka detskej fantázii.
  • Sú vaši malí stavitelia pripravení na úžasný herný zážitok? Stiahnite si aplikáciu LEGO® Life a pomôžte im používať návod Instructions PLUS, aby si stavebnicu mohli priblížiť, otočiť a rôzne zobrazovať. Stavebnica pre digitálny vek!
  • Dokonca aj na výlete spojenom s kempovaním za hranicami mestečka Heartlake môžu deti objavovať svet plný zaujímavostí a aktivít, navyše s najlepšími kamarátmi po boku.
  • LEGO® súpravy spĺňajú najvyššie normy v odvetví, ako aj kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. Robíme to tak už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group testujeme kocky a doplnky na maximum. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.