LEGO® Friends 41392: Luxusné kempovanie v prírode

Rozvíjajte lásku detí k prírode vďaka tejto roztomilej stavebnici.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 41392
Značka: LEGO®
€29,99 –20 % €23,99 €19,99 bez DPH
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.47 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 241
Položka bola vypredaná…
  • Pomôžte dieťaťu rozvíjať lásku k prírode s roztomilou stavebnicou LEGO® Friends Luxusné kempovanie v prírode určenou pre milovníkov prírody. Užije si hodiny zábavy pri hre na stavanie kempu, objavovanie prírodných krás a odpočinok s priateľmi.
  • Tento hračkársky kemp obsahuje LEGO® stan s mäkkou plastovou strechou, 2 mini bábiky, hračkársku veveričku, falošný táborák, teleskop a aj horúcu vaňu – všetko, čo dieťa potrebuje, aby sa mohlo naplno ponoriť do hry na kempovanie.
  • Deti si obľúbia rozkladanie stanu s jeho na dotyk príjemnou mäkkou plastovou strechou a urobia ho ešte útulnejším vďaka posteliam a toaletnému stolíku. Jazdenie s mini bábikami po okolí na LEGO® bicykli dodá hre dynamický rozmer.
  • Stavebnica (41392) Luxusné kempovanie v prírode s 241 dielikmi je zábavným narodeninovým darčekom pre deti vo veku 6 a viac rokov, ktoré ešte nemajú veľké stavebné zručnosti. Urobte radosť milovníkovi prírody a prekvapte ho hračkárskym kempom.
  • Stan meria niečo vyše 9 cm na výšku a 15 cm na šírku, a skvelo sa tak hodí na vystavenie na stole. Deti si môžu osvetliť izbu oddelením stromu a ohňa či upraviť ich pomocou kociek z ďalších LEGO® sád.
  • Na prevádzku tohto hračkárskeho kempu nie sú potrebné žiadne batérie. Svetlá svetielkujú vďaka priehľadným kockám z farebného plastu a samozrejme aj vďaka detskej fantázii.
  • Sú vaši malí stavitelia pripravení na úžasný herný zážitok? Stiahnite si aplikáciu LEGO® Life a pomôžte im používať návod Instructions PLUS, aby si stavebnicu mohli priblížiť, otočiť a rôzne zobrazovať. Stavebnica pre digitálny vek!
  • Dokonca aj na výlete spojenom s kempovaním za hranicami mestečka Heartlake môžu deti objavovať svet plný zaujímavostí a aktivít, navyše s najlepšími kamarátmi po boku.
  • LEGO® súpravy spĺňajú najvyššie normy v odvetví, ako aj kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. Robíme to tak už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group testujeme kocky a doplnky na maximum. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie