LEGO® Friends 41391: Kaderníctvo v mestečku Heartlake

Kreatívne LEGO® Friends kaderníctvo ponúka zábavu pre nadšených štylistov!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 41391
Značka: LEGO®
€19,99 €16,66 bez DPH €19,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.358 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 235
Položka bola vypredaná…
  • Ponúknite malým štylistom hodiny plné kreatívnej hry so stavebnicou LEGO® Friends Kaderníctvo v mestečku Heartlake. Môžu predstierať, že upravujú vlasy svojim kamarátom, prípadne predstierať, že sú zákazník, ktorý si chce nechať urobiť nový účes.
  • Súprava je plná funkcií, ktoré poháňajú predstavivosť vpred. Sada obsahuje 2 mini bábiky, 2 kadernícke kreslá, umývadlo na umývanie vlasov a kopu doplnkov ako hračkárske kefy a parochne, ktoré vytvárajú atmosféru skutočného kaderníctva.
  • Deti si užijú kopu zábavy sledovaním premeny mini bábik, ako prechádzajú zo stanovišťa na stanovište. A pre ešte viac zábavy môžu deti v kaderníctve premeniť akékoľvek mini figúrky z ďalších LEGO® súprav!
  • Stavebnica Kaderníctvo v mestečku Heartlake (41391) je s 235 dielikmi ideálnym darčekom pre deti s neveľkými staviteľskými zručnosťami, zato s veľkou predstavivosťou. Je skvelým narodeninovým či iným darčekom pre deti vo veku 6 rokov a viac.
  • Hračkársky salón s rozmermi tesne nad 11 cm na výšku a 17 cm na dĺžku je natoľko kompaktný, že je možné ho mať neustále vystavený a pripravený na hru. Deti ho tiež môžu spojiť s ďalšími LEGO® stavebnicami a zažiť tak skutočne kreatívne hry.
  • Na prevádzku kaderníctva v mestečku Heartlake nie sú potrebné žiadne batérie. Kreatívna zábava ožíva vďaka jednoduchým funkciám, základným staviteľským schopnostiam a detskej predstavivosti.
  • Sú vaši malí stavitelia pripravení na úžasný herný zážitok? Stiahnite si aplikáciu LEGO® Life a pomôžte im používať návod Instructions PLUS, aby si stavebnicu mohli priblížiť, otočiť a rôzne zobrazovať. Stavebnica pre digitálny vek!
  • Privítajte malých staviteľov vo svete mestečka Heartlake, kde už dievčatá zo seriálu LEGO® Friends čakajú len na to, aby deti sprevádzali pri tých najdobrodružnejších zážitkoch, aké si vedia predstaviť!
  • LEGO® súpravy spĺňajú najvyššie normy v odvetví, ako aj kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. Robíme to tak už od roku 1958. ●LEGO® Friends stavebnice, kocky a doplnky testujeme na maximum. Chceme sa tak uistiť, že každá LEGO stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.