LEGO® Friends 41389: Pojazdný zmrzlinársky stánok

Hračkársky zmrzlinársky stánok, v ktorom namiešate tie najlepšie príchute!

Dodanie cca 14 dní
Kód: 41389
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.095 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 50 - 99
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 97
  • LEGO® Pojazdný zmrzlinársky stánok (41389) je skvelým darčekom pre všetky deti, ktoré sa rady hrajú s jedlom. Premýšľanie nad výrobou a predajom vynikajúcich pochúťok prebudí ich kreatívne myslenie, prípadne sa môžu hrať aj na zákazníkov.
  • Táto sada obsahuje 97 dielikov, takže hra sa začína celkom rýchlo. Deti môžu hračku vystaviť tak, ako sa im páči, s mini bábikou Stephanie obsluhujúcou pri stánku a psíkom Dashom, ktorý sa hrá vpredu – ale aj celkom opačne, ak chcú.
  • Keďže zmrzlinársky stánok možno od LEGO® skútra odpojiť, váš malý predavač sa môže hrať tak s obomi vozidlami naraz, ako aj samostatne. Príchute môže rozmanito kombinovať, aby zákazník dostal presne to, po čom túži.
  • Sada predstavuje ten najlepší darček pre deti vo veku 6 a viac rokov, ktorí si zaslúžia drobné prekvapenie. Inštrukcie sú krátke a jednoduché, takže aj deti s menej skúsenosťami so stavaním dokážu parádnu stavebnicu rýchlo poskladať!
  • Táto neveľká hračka meria niečo vyše 7 cm na výšku a 14 cm na dĺžku, takže zaberá málo miesta a dá sa vziať aj na hracie odpoludnie s kamarátmi. Prípadne môžu deti sadu spojiť s ďalšími LEGO® stavebnicami a zažiť naozaj kreatívnu hru!
  • Nejde o statickú LEGO® Friends stavebnicu – všetky kolesá sa naozaj otáčajú. Nie sú potrebné žiadne batérie, tento roztomilý zmrzlinársky stánok sa totiž hýbe len na ťažný pohon.
  • Sú vaši malí stavitelia pripravení na úžasný herný zážitok? Stiahnite si aplikáciu LEGO® Life a pomôžte im používať návod Instructions PLUS, aby si stavebnicu mohli priblížiť, otočiť a rôzne zobrazovať. Stavebnica pre digitálny vek!
  • Privítajte svojho mladého staviteľa vo svete LEGO® Friends. V mestečku Heartlake ich čaká srdečné privítanie, pretože tu deti môžu dosiahnuť všetko, po čom ich srdcia túžia, bok po boku s najlepšími kamarátmi.
  • Hracie sady LEGO® spĺňajú najvyššie normy v odvetí, ako aj naše vlastné kritériá kvality, ktoré zabezpečujú, že aj pre malé pršteky je jednoduché dieliky zdvihnúť, položiť na miesto či oddeliť. Robíme to tak už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky dôkladne testujeme, aby sme sa uistili, že spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.