LEGO® DUPLO® 10931: Nákladiak a pásový bager

Podporte u batoliat rozvoj zručností s týmto hračkárskym bagrom a vyklápacím nákladiakom!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 10931
Značka: LEGO®
€19,99 –31 % €13,85 €11,54 bez DPH
Kategória: LEGO® DUPLO®
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.604 kg
? Vek od: 2
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 20
Položka bola vypredaná…
  • Rodičia môžu spolu so svojimi predškolákmi so stavebnicou LEGO® DUPLO® Nákladiak a pásový bager (10931) predvádzať rôzne príbehy zo staveniska. Pri tom, ako batoľatá objavujú možnosti hrania bez hraníc, sa u nich rozvíjajú zručnosti, ktoré im pretrvajú celý život.
  • Obsahuje 2 moderné figúrky robotníkov na stavbe, nákladiak na tlačenie s funkciou vyklápania, bager na tlačenie s otočným rýpadlom a hračkársky balvan, ktorý môžu deti roztvárať.
  • Rodičia a opatrovníci sa môžu zapojiť do diania na stavenisku, kde nie je núdza o fantáziu a zábavu. U svojich malých staviteľov tak môžu pozorovať obrovské pokroky v ich vývine. Pri tom, ako deti riadia vozidlá, sa u nich rozvíja jemná motorika a schopnosť riešenia problémov.
  • Táto sada s tematikou staveniska sa hodí, ak hľadáte najlepšiu hračku, ktorá napĺňa narastajúce potreby batoliat. Je vybavená viacerými prvkami a funkciami, ktoré stimulujú rozvoj a inšpirujú zvedavé deti vo veku od 2 rokov.
  • Nákladiak meria vyše 11 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Bager meria vyše 12 cm na výšku, 18 cm na dĺžku a 7 cm na šírku, čo je ideálna veľkosť, aby ich deti so svojimi drobnými rúčkami mohli dvíhať a skladať.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Stavebnicu LEGO® DUPLO® Nákladiak a pásový bager poháňa len detská predstavivosť, takže kreatívna zábava plná praktických možností nemá konca-kraja!
  • Vďaka jednoduchému návodu sa dá pri hraní zažiť maximum zábavy a sledovať pokroky vo vývine. Rodičia tak so svojimi najmenšími nepochybne vyťažia z tejto všestrannej stavebnice čo najviac ihneď, ako otvoria škatuľu.
  • Stavebnice v sérii LEGO® DUPLO® majú prinášať predškolákom zábavu, stimuláciu a inšpiráciu. Vďaka známym scénam, zábavným postavičkám a dielikom vhodným pre batoľatá tieto stavebnice prebúdzajú u malých detí predstavivosť prostredníctvom hry s nekonečnými možnosťami.
  • Už od roku 1969 stavebnice v sérii LEGO® DUPLO® pre batoľatá spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví. Tie zaisťujú, aby ich drobné pršteky vedeli zakaždým ľahko zdvihnúť, poskladať a oddeliť.
  • Spoločnosť LEGO Group kocky a dieliky zo stavebníc v sérii LEGO® DUPLO® necháva padať, zahrieva ich, stláča, skrúca a analyzuje, aby sa uistila, že všetky hračky pre malých staviteľov spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.