LEGO® DUPLO® 10930: Buldozér

Hračkársky buldozér pre zábavu pri stavaní. Stavebnica podporuje rozvoj zručností!

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 10930
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® DUPLO®
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.223 kg
? Vek od: 2
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 10
LEGO DUPLO 10930 Buldozer krabica predok
€9,99 –10 %
  • Pri hraní príbehov zo staveniska so stavebnicou Buldozér (10930) zo série LEGO® DUPLO® batoľatá zapájajú svoju predstavivosť a zároveň sa u nich budujú zručnosti, ktoré im pretrvajú celý život!
  • Obsahuje parádny pohyblivý buldozér s ručne ovládanou zdvíhacou radlicou, rozlamovací balvan, výstražnú značku na cestu a figúrku robotníka na stavbe v reflexnej veste.
  • Rodičia a opatrovníci môžu spolu so svojím malým staviteľom zapojiť predstavivosť a hrať sa na postavy. Zároveň sa u detí pri riadení nákladiaku a naberaní balvanov rozvíja jemná motorika.
  • Ak chcete svojim najmenším ponúknuť najlepšiu hračku napĺňajúcu ich narastajúce potreby, pohyblivý buldozér zo série LEGO® DUPLO® sa skvelo hodí ako darček pre malých milovníkov vozidiel a fanúšikov stavbárskej tematiky vo veku od 2 rokov.
  • Buldozér meria vyše 10 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 7 cm na šírku, čo sú ideálne rozmery, ak plánujete túto hru plnú fantázie prenášať so sebou, kamkoľvek s deťmi pôjdete. Ak chcete zažiť ešte viac zábavy, súpravu môžete skombinovať s ďalšími súpravami zo série LEGO® DUPLO® Construction.
  • Táto praktická stavebnica si nevyžaduje žiadne batérie. Buldozér zo série LEGO® DUPLO® poháňa len detská predstavivosť, takže pracuje bez prestania!
  • Z nápadov a inšpirácií v jednoduchom návode deti a rodičia ihneď po vybalení zo škatule zistia, ako môžu túto všestrannú hračku čo najviac využiť na zábavu a rozvoj zručností.
  • Všetky stavebnice v sérii LEGO® DUPLO® obsahujú známe scény, zábavné postavičky a dieliky, s ktorými sa ľahko zaobchádza. To všetko napomáha u predškolákov k naštartovaniu ich predstavivosti cez stavanie, učenie sa a hry s nekonečnými možnosťami.
  • LEGO® DUPLO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • Spoločnosť LEGO Group kocky a dieliky zo stavebníc v sérii LEGO® DUPLO® necháva padať, zahrieva ich, stláča, skrúca a analyzuje, aby sa uistila, že všetky hračky pre malých staviteľov spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.