LEGO® DUPLO® 10918: Odťahovacie autíčko

Vaši najmenší prichádzajú na pomoc s týmto zábavným odťahovacím autíčkom

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 10918
Značka: LEGO®
€4,99 –10 % €4,49 €3,74 bez DPH €4,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® DUPLO®
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.147 kg
? Vek od: 1.5
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 7
  • Na ceste za ďalšou záchrannou misiou v modrom odťahovacom aute sa vaši najmenší naučia všetko o tom, ako spoločnými silami zachrániť ostatných a odviesť si svoju prácu. Skvelá prvá stavebnica a hračka na rozvoj zručností pre deti.
  • Súčasťou tejto LEGO® DUPLO® začiatočníckej súpravy je štvorkolesové odťahovacie autíčko na tlačenie zdobené obrázkami pasažiera a pasažierky na oknách a žeriav s hákom, ktorý budú deti môcť vysúvať alebo navíjať a vykonávať tak záchranné misie.
  • Batoľatá môžu odťahovacím autom doraziť na miesto incidentu, vysunúť či zasunúť hák žeriava a spoločnými silami pomôcť ľuďom v núdzi. Zahrať sa môžu na nekonečné množstvo vzrušujúcich záchranných misií.
  • Každý malý milovník áut či cestný superhrdina si túto súpravu s odťahovacím autom na tlačenie zamiluje. Skvelo sa hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo na akúkoľvek inú príležitosť pre deti vo veku na 18 mesiacov.
  • Odťahovacie autíčko meria vyše 9 cm na dĺžku, 7 cm na výšku a 6 cm na šírku – ideálne rozmery, ak ho plánujete prenášať. Skombinujte s inými LEGO® DUPLO® súpravami pre ešte viac zábavy.
  • LEGO® DUPLO® Odťahovacie autíčko poháňa detská fantázia, takže o dobrodružstvo majú postarané i bez potreby batérií.
  • Zábava s odťahovacím autom začína hneď po otvorení balenia. Vďaka jednoduchým pokynom získajú rodičia i deti nápady a inšpiráciu, ako sa hrať s touto všestrannou hračkou pre ten najlepší rozvoj zručností a dokonalú zábavu.
  • LEGO® DUPLO® súpravy nakopnú predstavivosť predškolákov prostredníctvom stavania, poznávania a tvorivého hrania. Súpravy boli navrhnuté tak, aby motivovali drobné hlavičky, a obsahujú známe scény, zábavné postavy a ľahko uchopiteľné dieliky.
  • LEGO® DUPLO® súpravy už od roku 1969 spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® DUPLO® kocky a dieliky hádžeme, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, škrabeme a naťahujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica pre deti spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.