Vážení zákazníci, aktuálne je veľký nedostatok LEGO aj priamo v LEGO. Z toho dôvodu sa dodanie tovaru, ktorý nie je skladom môže natiahnuť. Ospravedlňujeme sa.

LEGO® DUPLO® 10917: Hasičské autíčko

S týmto zábavným hasičským autíčkom sa batoľatá naučia, ako pomáhať ľuďom

Môžeme doručiť do:
13.5.2021
Skladom (1 ks)
Kód: 10917
Značka: LEGO®
€4,99 –10 % €4,49 €3,74 bez DPH €4,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® DUPLO®
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.15 kg
? Vek od: 1.5
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 6
  • V červenom hasičskom autíčku s ďalšou misiou pred sebou čaká malých hasičov skvelé dobrodružstvo! S touto zábavnou hračkou sa batoľatá naučia, ako pracovať v tíme a zvládnuť tak situáciu.
  • Hasičské autíčko je prvou LEGO® DUPLO® stavebnicou pre batoľatá. Posúva sa stláčaním, je zdobené obrázkami pasažiera a pasažierky na oknách a má dokonca aj vysúvateľný rebrík, aby ste boli dokonale pripravení na záchrannú misiu.
  • Zahrať sa môžu na nekonečné množstvo vzrušujúcich záchranných misií. Batoľatá môžu hasičským autom doraziť na miesto incidentu, vysunúť či zasunúť rebrík a spoločnými silami pomôcť ľuďom v núdzi.
  • Malí hasiči sa nebudú môcť dočkať hry s touto súpravou s hasičským autom. Skvelo sa hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo na akúkoľvek inú príležitosť pre deti vo veku na 18 mesiacov.
  • Hasičské autíčko meria vyše 9 cm na dĺžku, 7 cm na výšku a 6 cm na šírku – ideálne rozmery, ak ho plánujete prenášať. Skombinujte s inými LEGO® DUPLO® súpravami pre ešte viac zábavy.
  • Batérie nie sú potrebné. LEGO® DUPLO® hasičské autíčko poháňa detská predstavivosť, takže zábava sa nikdy nekončí.
  • Zábava s hasičským autom sa začína hneď po otvorení balenia. Vďaka jednoduchým pokynom získajú rodičia i deti nápady a inšpiráciu, ako sa hrať s touto všestrannou hračkou pre ten najlepší rozvoj zručností.
  • Zaveďte predškolákov do sveta stavania a učenia s LEGO® DUPLO® súpravami. Súpravy boli navrhnuté na neobmedzenú tvorivú zábavu, motivujú drobné hlavičky a obsahujú známe scény, zábavné postavy a ľahko uchopiteľné dieliky.
  • LEGO® DUPLO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy kvality v odvetví. To znamená, že sú navrhnuté tak, aby ich drobné pršteky vedeli zdvihnúť, premiestniť a oddeliť. Robíme to tak už od roku 1969! V LEGO Group nechávame LEGO® DUPLO® kocky a diely spadnúť, stláčame ich, krútime, zahrievame, ohýbame, naťahujeme a škriabeme, aby sme dokázali zaistiť, že deti dostanú hračku, ktorá spĺňa najvyššie globálne normy v oblasti kvality a bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.