LEGO® Dots 41926: Kreatívna sada tortičiek na párty

Potešte malého milovníka umenia a tvorby kreatívnou sadou tortičiek na párty, ktorá obsahuje 8 prispôsobiteľných tortičiek a dekoračné dieliky, sviečky a nálepky.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 41926
Značka: LEGO®
€24,49 –10 % €21,99 €18,33 bez DPH
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 623
Batérie: Nie sú potrebné
Položka bola vypredaná…
  • Táto stavebnica LEGO® DOTS Kreatívna sada tortičiek na párty (41926) prekvapí každé dieťa. Obsahuje osem upraviteľných tortičiek, hárok s nálepkami, postaviteľné narodeninové sviečky a množstvo farebných dielikov.
  • Deti môžu zdobiť tortičky podľa nápadov v balení alebo využiť vlastnú tvorivosť a zručnosti a vytvoriť vlastné farebné vzory. Tortičky si tiež môžu vziať domov ako pamiatku.
  • Dieliky v sade sú skvelé na zdobenie. Deti môžu tiež vymeniť dieliky za akékoľvek iné z ďalších sád alebo vreciek na ručnú výrobu, ako sú DOTS doplnky – 3. séria (41921), a zažiť tak ešte viac zábavy pri dizajnovaní!
  • Tento tvorivý kúsok si zamiluje každé dieťa, ktoré sa zaujíma o vlastnoručnú tvorbu. Ponúka skvelú skupinovú aktivitu a tortičky sú zábavnou odmenou, ktorú si chlapci a dievčatá vo veku od šiestich rokov obľúbia.
  • Nápaditá zábava so šikovnými rozmermi. Každá tortička meria viac než 6 cm na výšku, 6 cm na šírku a 3 cm do hĺbky, má snímateľný ozdobný vrch a ukrýva tajnú skrýšu.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť pútavé kúsky s LEGO® DOTS sadami. Tieto chutne vyzerajúce tortičky ponúkajú tvorivú zábavu na párty, ktorá pomôže v rozvoji detského sebavedomia a zároveň ich zabaví.
  • LEGO® DOTS sady ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a úprav cool vlastnoručne vyrobených predmetov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.