LEGO® Dots 41925: Kazeta tajomstiev

Odmeňte milovníka tvorby dekoračnou sadou s uzamykateľnou kazetou v tvare knihy s funkčným kľúčom, priehradkou a kopou dielikov.

Môžeme doručiť do:
7.12.2021
Skladom (1 ks)
Kód: 41925
Značka: LEGO®
€14,49 –10 % €12,99 €10,83 bez DPH
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 273
Batérie: Nie sú potrebné
  • Oceňte tvrdú prácu dieťaťa touto sadou LEGO® DOTS Kazeta tajomstiev (41925). Je ideálna pre deti, ktoré baví vlastnoručná umelecká tvorba a chcú sa realizovať dizajnovaním.
  • Čas ukázať predstavivosť! Táto cool sada obsahuje otváraciu škatuľku v tvare knihy s funkčným zámkom a úložným priestorom, malú škatuľku s rámom na obrázok, dva kľúče a zásuvku na odloženie množstva dielikov!
  • Dieliky v sade sú skvelé na vyrábanie jedinečných dizajnov. Deti tiež môžu využiť dieliky z iných LEGO® DOTS sád a vreciek, ako sú DOTS doplnky – 3. séria (41921), a rozpracovať svoje nápady!
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby a umenia si túto nápaditú hračku zamiluje. Šikovná škatuľka je skvelý darček alebo zábavná tvorivá odmena pre chlapcov a dievčatá vo veku od šiestich rokov.
  • Tvorivý úkryt. Uzamykateľná škatuľka v tvare knihy meria viac než 3 cm na výšku, 8 cm na šírku a 9 cm do hĺbky. Ideálne sa tak hodí na ukrytie tajomstiev.
  • Stačí otvoriť zásuvku a tvorba sa môže začať pri skladaní škatuliek. Vďaka jasným a jednoduchým pokynom je to ľahké. Upratanie a odkladanie je vďaka zásuvke vnútri tiež jednoduché.
  • Poskytnite deťom možnosť vytvoriť a používať pútavé predmety s LEGO® DOTS sadami. Táto malá uzamykateľná škatuľka v tvare knihy ponúka neobmedzenú dizajnérsku inšpiráciu, ktorá rozvíja tvorivosť a sebavedomie detí.
  • LEGO® DOTS sady ponúkajú možnosti na neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie formou tvorby a úprav šperkov či užitočných predmetov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.