LEGO® Dots 41924: Krabička tajomstiev

Podarujte tvorivým deťom zábavnú odmenu v podobe krabičky tajomstiev! Obsahuje tajnú zásuvku a skrytú priehradku a súčasťou sú aj dieliky na nekonečné možnosti výzdoby.

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 41924
Značka: LEGO®
€19,49 –10 % €17,49 €14,58 bez DPH
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 451
Batérie: Nie sú potrebné
  • Odmeňte každé dieťa touto perfektnou sadou LEGO® DOTS Krabička tajomstiev (41924), ktorá obsahuje škatuľku s dvomi tajnými priehradkami, ako aj ukladaciu zásuvku a dieliky. Hra sa začína otvorením zásuvky!
  • Osobný štýl pred zrakmi všetkých! Zdobením krabičky tajomstiev môžu deti rozvíjať svoje dizajnérske zručnosti. Inšpirovať sa môžu návrhmi na balení a v návode, alebo si môžu vymyslieť vlastné zábavné dizajny.
  • Dieliky v sade sú skvelé na vyrábanie cool predmetov. Deti tiež môžu využiť dieliky z iných sád a vreciek, ako sú DOTS doplnky – 3. séria (41921) či iné sady, na výrobu dekoračných predmetov do domácnosti.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby a umenia si túto nápaditú hračku zamiluje. Užitočná škatuľka je skvelý darček alebo zábavná tvorivá odmena pre chlapcov a dievčatá vo veku od šiestich rokov.
  • Dizajnérsky úkryt! Krabička tajomstiev meria viac než 12 cm na výšku, 7 cm na šírku a 7 cm do hĺbky. Ideálne sa tak hodí na ukrytie tajomstiev.
  • Stačí otvoriť zásuvku a tvorba sa môže začať pri skladaní krabičky tajomstiev. Vďaka jasným a jednoduchým pokynom je to ľahké. Upratanie a odkladanie je vďaka zásuvke vnútri tiež jednoduché.
  • Dajte deťom možnosť vytvoriť a používať pútavé predmety s LEGO® DOTS sadami. Táto cool krabička tajomstiev s motívom mačky ponúka neobmedzenú dizajnérsku inšpiráciu, ktorá rozvíja tvorivosť a sebavedomie detí.
  • LEGO® DOTS sady ponúkajú možnosti na neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie formou tvorby a úprav šperkov či ozdobných predmetov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.