LEGO® Dots 41923: Náramok – strašidelné tvory

Odmeňte deti sadou dvoch nastaviteľných náramkov s príšerkami vo farbách mentolovo zelenej a modrej a 32 pestrofarebných dielikov, ktorá im zaručí zábavný zážitok z vlastnoručnej tvorby.

Môžeme doručiť do:
18.11.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 41923
Značka: LEGO®
€6,59 –9 % €5,99 €4,99 bez DPH
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 34
Batérie: Nie sú potrebné
  • Prekvapte malého milovníka príšer touto strašidelnou sadou LEGO® DOTS Náramky s príšerkami (41923) a vyšlite ich na cestu dizajnovania bez hraníc.
  • Hrozne cool šperky na vystavenie! Deti môžu zlepšovať svoje dizajnérske zručnosti pri zdobení náramkov. Tie obsahujú dva nastaviteľné náramky a 32 farebných dielikov. Hra sa začína ihneď po rozbalení!
  • Táto sada je skvelou voľbou pre rýchlu a nápaditú tvorbu. Deti môžu tiež využiť dieliky z vreciek LEGO® DOTS doplnky a obohacovať svoje dizajny o cool nové nápady.
  • Túto upraviteľnú sadu si zamiluje každý fanúšik ručnej výroby. Odolné náramky a farebné zdobené dieliky poslúžia ako zábavný darček alebo malá odmena pre deti vo veku od šiestich rokov.
  • Malé, zábavné a úplne prenosné. Vďaka náramkom s dĺžkou 20 cm ponúkajú množstvo priestoru pre detskú tvorivosť.
  • Otvorte vrecko a zdobenie náramku sa môže ihneď začať. S jednoduchými inšpiratívnymi nápadmi na obale je tvorba hračka. Čo vytvoria malí dizajnéri ako prvé?
  • Tieto cool LEGO® DOTS sady sú stelesnením voľnej tvorivosti. Náramky na zdobenie ponúkajú deťom drobné príležitosti na rozvoj predstavivosti a sebavedomia zábavnou formou.
  • LEGO® DOTS sady ponúkajú neobmedzenú hru a podporujú sebavyjadrovanie formou tvorby a úprav šperkov či ozdobných predmetov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.