LEGO® Dots 41921: DOTS doplnky – 3. séria

Odmeňte fanúšikov vlastnoručnej tvorby štýlovým balíkom doplnkov DOTS – 3. séria, ktorý obsahuje 81 farbených dielikov, 16 dielikov s 3D efektom tvaru hviezdy a diamantu a 10 zdobených dielikov.

Môžeme doručiť do:
18.11.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 41921
Značka: LEGO®
€3,79 –8 % €3,49 €2,91 bez DPH
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 107
Batérie: Nie sú potrebné
  • Podporte záujem dieťaťa o ručne vyrábané šperky a tvorivé činnosti s týmto vreckom LEGO® DOTS Doplnky – 3. séria (41921) a inšpirujte ho, aby vyjadrilo svoju osobnosť. Obsah vrecka je súčasťou prekvapenia!
  • Podporte tvorivé a dizajnérske zručnosti dieťaťa týmito 81 zberateľskými dielikmi v štyroch farbách, 16 hviezdičkovými a diamantovými dielikmi s 3D efektom a 10 zdobenými dielikmi, ktoré sú prekvapením.
  • Dieliky sa skvele hodia na zdobenie všetkého od náramkov až po výzdobu domácnosti. Deti ich môžu použiť v kombinácii s inými DOTS sadami alebo LEGO® stavebnicami a prispôsobiť ich podľa svojej chuti.
  • Každý fanúšik umenia a ručnej výroby si s chuťou rozbalí toto vrecko DOTS doplnky – 3. séria (41921). Nové farby a zdobené dieliky vždy zabavia a potešia ako darček navyše chlapcov a dievčatá vo veku od šiestich rokov.
  • Dajte deťom možnosť vytvoriť a používať pútavé predmety s LEGO® DOTS sadami. Toto vrecko farebných a zdobených dielikov prispeje k rozvoju tvorivého sebavedomia detí a zároveň ich zabaví.
  • LEGO® DOTS sady ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a úprav šperkov či ozdobných predmetov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.