LEGO® DOTS 41919: Náramok sily

Odmeňte svoje deti tvorivým projektom na výrobu náramkov

Môžeme doručiť do:
21.5.2022
Skladom (4 ks)
Kód: 41919
Značka: LEGO®
€5,99 –17 % €4,99 €4,16 bez DPH
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 33
  • Podporte lásku svojich detí k vlastnoručnej výrobe touto sadou LEGO DOTS® (41919) Náramok sily, ktorej súčasťou je nastaviteľný základný náramok a 32 výrazných farebných zdobítiek. Do zdobenia sa môžete pustiť ihneď po rozbalení!
  • Vystavte si tvorivé šperky! Zdobením tohto náramku môžu deti jednoducho rozvíjať svoje zručnosti v dizajnovaní a sebavyjadrovaní. Inšpirovať sa môžu návrhmi na balení alebo si môžu vymyslieť vlastný jedinečný dizajn.
  • K dielikom tejto súpravy možno pridať i dieliky z iných súprav a rozšíriť tak možnosti tvorby. Deti môžu tiež použiť dieliky z balíčka LEGO® DOTS (41916) DOTS doplnky – 2. séria a vyšperkovať svoje náramky novými rozkošnými štýlmi.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby alebo umenia si túto tvorivú sadu zamiluje. Ohybný náramok a farebné zdobené zdobítka sú vytúženým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť. Vhodné pre chlapcov a dievčatá vo veku nad 6 rokov.
  • Malý a úplne prenosný. Náramok meria vyše 20 cm, takže táto tvorivá súprava na vlastnú tvorbu je ideálnou voľbou pre začínajúcich umelcov. Umožňuje im totiž trénovať tvorbu dizajnov a následne svoj obľúbený výtvor nosiť.
  • Keďže súpravu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti tvorivého stavania a prinášajú im radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte vrecúško a zábava zo zdobenia náramku sa môže začať. Pri vytváraní dizajnu pomáhajú jednoduché inšpiratívne tipy. Výsledkom bude hrdosť detí z vytvorenia jedinečného šperku bez pomoci a kopec tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom možnosť vytvárať si zábavné doplnky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava na tvorbu náramkov ponúka široké a neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať ich tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie