LEGO® Dots 41918: Náramky dobrodružstva

Rozžiarte tvár svojmu malému milovníkovi vlastnoručnej výroby s touto zábavnou súpravou náramkov dobrodružstva od LEGO® DOTS, ktorá obsahuje 2 základné náramky a 32 farebných dielikov s dobrodružnou potlačou.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 41918
Značka: LEGO®
€6,59 –9 % €5,99 €4,99 bez DPH
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 34
Batérie: Nie sú potrebné
Položka bola vypredaná…
  • Odmeňte svojho malého návrhára zábavnou limitovanou sadou na výrobu náramkov priateľstva LEGO® DOTS Náramky dobrodružstva (41918), ktorá obsahuje 2 základné náramky a 32 dielikov. Hra sa začína otvorením vrecúška!
  • Kopec štýlových návrhov na náramky! Zdobením tohto náramku môžu deti rozvíjať svoje zručnosti v umeleckom sebavyjadrovaní. Inšpirovať sa môžu priloženými návrhmi alebo si môžu vymyslieť vlastný jedinečný dizajn náramku.
  • Farebné dieliky možno kombinovať s inými súpravami a podeliť sa tak o tvorivú zábavu s kamarátmi. Deti môžu tiež použiť dieliky z balíčka LEGO® DOTS™ 41916 DOTS doplnky – 2. séria a okoreniť svoje náramky novými rozkošnými dekoráciami.
  • Každý fanúšik kreatívnych projektov si túto tvorivú súpravu zamiluje. Náramky a farebné zdobené dieliky sú skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť. Vhodné pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Malá a prenosná hračka. Táto rozkošná súprava náramkov, ktoré merajú vyše 20 cm na dĺžku, je pre malých návrhárov zdrojom tvorivej zábavy dokonalá. Svoje výtvory môžu vziať všade so sebou a ten najobľúbenejší nosiť ako doplnok alebo niekomu ho podarovať.
  • Keďže súpravu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti tvorivého stavania. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte vrecúško a zábava zo zdobenia náramkov sa môže začať. Vďaka jednoduchému návodu je tvorba náramkov hračka! Deti môžu svoje jedinečné doplnky nosiť a zároveň si užiť kopec tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava na tvorbu náramkov ponúka široké a neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.