LEGO® DOTS 41917: Náramok kúzelného lesa

Odmeňte svojho malého návrhára možnosťou vyzdobiť si krásny náramok

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 41917
Značka: LEGO®
€5,99 –8 % €5,49 €4,58 bez DPH €5,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 33
  • Podporte zápal svojho dieťaťa pre nápaditú vlastnú tvorbu s touto záhadnou sadou LEGO® DOTS Náramok kúzelného lesa (41917), ktorá obsahuje základný náramok a 32 farebných dielikov. Do hier sa môžete pustiť ihneď po rozbalení!
  • Vystavte si svoje jedinečné doplnky! Zdobením tohto štýlového náramku kúzelného lesa (41917) od LEGO® DOTS môžu deti rozvíjať svoje dizajnérske zručnosti a sebavyjadrovanie. Inšpirovať sa môžu návrhmi na balení alebo si môžu vymyslieť vlastný dizajn.
  • Sada možno používať samostatne i v kombinácií s inými v rámci nápaditých hier. Deti môžu tiež použiť dieliky z balíčka LEGO® DOTS 41908 DOTS doplnky – 1. séria a vyšperkovať svoje náramky novými štýlovými dekoráciami.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby alebo umenia si túto tvorivú súpravu zamiluje. Ohybný náramok a farebné zdobené dieliky sú vytúženým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť. Vhodné pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Malý a úplne prenosný. Náramok meria vyše 20 cm, takže táto tvorivá súprava na vlastnú tvorbu je ideálnou voľbou pre začínajúcich dizajnérov. Umožňuje im totiž trénovať tvorivé zručnosti a následne nosiť svoj obľúbený kúsok.
  • Keďže súpravu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti tvorivého stavania. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte vrecúško a zábava zo zdobenia náramku sa môže začať. Pri vytváraní dizajnu pomáhajú jednoduché inšpiratívne tipy. Výsledkom je radosť detí z vytvorenia jedinečného šperku bez pomoci, ako aj kopec tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom možnosť vyrábať tvorivé darčeky z LEGO® DOTS súprav. Táto šikovná sada na tvorbu náramkov ponúka široké a neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať ich tvorivosť a sebavedomie a zároveň si užívať kopec zábavy.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.