LEGO® DOTS 41916: DOTS doplnky – 2. séria

Doprajte deťom radosť z vlastných dizajnov s balíčkom DOTS doplnky – 2. séria

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 41916
Značka: LEGO®
€3,99 €3,33 bez DPH €3,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.015 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 109
  • Podporte lásku svojho dieťaťa k tvorivej vlastnoručnej výrobe s týmto vrecúškom dielikov. Obsahuje 79 dielikov v štyroch farbách, 20 perleťových s trblietkami a 10 zo 16 možných ozdobených dielikov (obsah vrecúška je prekvapenie!).
  • Fantázia, ktorú možno hrdo vystaviť! Deti môžu precvičovať svoje schopnosti dizajnu a sebavyjadrovania zdobením pomocou týchto skvelých dielikov. Je pritom jedno, či sa budú držať vzorov z rôznych hračiek LEGO® DOTS, alebo prídu s vlastnými, novými nápadmi.
  • Farebné dieliky z balíčka (41916) DOTS doplnky – 2. séria sú tou správnou voľbou na tvorbu nových dizajnov rôznych hračiek zo série DOTS a skvelým doplnkom k iným LEGO® súpravám. Deti si užijú zábavnú, no jednoduchú tvorbu.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby alebo umeleckých predmetov si zamiluje tento balíček Doplnky DOTS – 2. séria (41916), ktorý môže pridať k súpravám, ktoré už vlastní. Nové farby a zdobené dieliky poslúžia ako skvelý a zábavný doplnok alebo dodatočný darček pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov. Toto malé a prenosné vrecúško na rozkošnú tvorivú výrobu je ideálna voľba pre malých dizajnérov. Jeho obsah môžu pridať k svojim výtvorom a následne svoje nové dizajny vystaviť na obdiv na náramku alebo dekoračných predmetoch do domácnosti.
  • Keďže súpravu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti nápaditej hry. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte vrecúško a môžete sa pustiť do tvorby! Obsahuje plejádu nových farieb a rozkošne zdobených dielikov, preto si s ním deti užijú pri zdobení interiérových doplnkov alebo náramkov zo série DOTS ešte viac zábavy.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto zábavná doplnková súprava pre sady s náramkami alebo dekoračnými predmetmi ponúka široké a otvorené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať ich tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.