LEGO® DOTS 41915: Šperkovnica

Potešte milovníkov vlastnoručnej výroby touto zostaviteľnou šperkovnicou

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 41915
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.384 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 374
  • Pomôžte svojmu dieťaťu objavovať lásku k tvorivej vlastnoručnej výrobe s touto štýlovou šperkovnicou (41915) zo série LEGO® DOTS. Šperkovnicu môžu deti vyzdobiť zo všetkých strán a neustále jej vzhľad meniť.
  • Deti môžu povýšiť svoje dizajnérske zručnosti a schopnosti umeleckého vyjadrovania na novú úroveň a zároveň si vyzdobiť svoju vlastnú šperkovnicu. Môžu sa inšpirovať nápadmi na obale sady LEGO® DOTS (41915), prípadne si vymyslieť vlastný originálny dizajn.
  • Hra sa začína zostavením rozkošnej šperkovnice. Zapojiť možno aj zdobítka z iných DOTS súprav vrátane DOTS doplnkov – 1. série (41908) a šperkovnicu tak prispôsobiť interiéru izbičky!
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby alebo umenia si túto úžasnú súpravu pre deti zamiluje. Súprava šperkovnice a farebných dielikov je tým ideálnym darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti staršie ako 6 rokov.
  • Šperkovnica meria vyše 3 cm na výšku, 12 cm na šírku a 14 cm do hĺbky a dodáva sa s ozdobami. Je tak ideálnou voľbou do každej detskej izbičky. Táto vlastnoručne vyrobená šperkovnica je tým dokonalým úložným priestorom na šperky malých dizajnérov.
  • Keďže sadu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez potreby batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry a riešenia problémov. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Súprava na tvorivú vlastnoručnú výrobu. Vďaka zrozumiteľnému návodu je stavanie šperkovnice hračka. Inšpiráciu pri zdobení zas možno čerpať z hárku s nápadmi. Upratovanie a triedenie sú vďaka uzavretému priečinku na uloženie hračka.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava šperkovnice ponúka neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.