LEGO® DOTS 41914: Kreatívne rámčeky

Podnieťte tvorivú zábavu zdobením troch rámčekov na fotky

Môžeme doručiť do:
28.1.2022
Skladom (1 ks)
Kód: 41914
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.372 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 398
  • Podporte lásku svojho dieťaťa k vlastnoručnej tvorbe s touto súpravou kreatívnych rámčekov (41914) zo série LEGO® DOTS, ktorá obsahuje 3 rámčeky a rôzne dieliky. Hra sa začína skladaním rámčekov na fotky ihneď po rozbalení!
  • Deti môžu vyzdobiť rámčeky podľa nápadov na obale alebo hárku s nápadmi, prípadne vymyslieť vlastný dizajn a predviesť tak svoje tvorivé zručnosti. Rámčeky možno používať oddelene i spolu.
  • Súčasťou tejto zábavnej súpravy na vlastnoručnú výrobu sú dieliky rôznych farieb. Deti môžu pridať dieliky z iných stavebníc série DOTS alebo z balíčka DOTS –2. séria (41916) a vyzdobiť nimi rámčeky tak, aby dopĺňali interiér ich izbičky.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby si túto tvorivú súpravu zamiluje. Prispôsobiteľné rámčeky a farebné zdobené dieliky sú vytúženým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť. Vhodné pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Malé a praktické. Najväčší rámček meria vyše 11 cm na výšku a 7 cm na šírku. Táto šikovná súprava na výrobu rámčekov je dokonalou voľbou pre nováčikov vo vlastnoručnej výrobe. Vyskúšať môžu kopec návrhov a svoju obľúbenú verziu si vystaviť.
  • Hračku poháňa detská predstavivosť a ponúka neobmedzené možnosti tvorby! Hračky bez batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti samostatnej hry. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Tvorivá zábava sa začína hneď po otvorení balenia! Deti môžu zostaviť rámčeky pomocou jednoduchého návodu a potom sa inšpirovať pri ich výzdobe. Upratovanie a triedenie sú vďaka uzavretému priečinku na uloženie hračka.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s hračkami zo série LEGO® DOTS. Táto šikovná súprava ponúka široké a neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.