LEGO® DOTS 41911: Náramok „Do toho!“

Podarujte malým športovcom úžasnú sadu na výrobu náramkov

Môžeme doručiť do:
21.5.2022
Skladom (5 ks)
Kód: 41911
Značka: LEGO®
€5,99 –17 % €4,99 €4,16 bez DPH
Kategória: LEGO® DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 33
  • Podporte lásku svojho dieťaťa k vlastnoručnej výrobe touto odvážnou súpravou na výrobu náramku pre športovcov (41911) zo série LEGO® DOTS, ktorá obsahuje základný prispôsobiteľný náramok a 32 farebných zdobítiek. Do hier sa môžete pustiť ihneď po rozbalení!
  • Jedinečné doplnky na predvádzanie! Zdobením tohto náramku môžu deti rozvíjať svoje dizajnérske zručnosti a sebavyjadrovanie. Inšpirovať sa môžu návrhmi na balení alebo si môžu vymyslieť vlastný jedinečný dizajn.
  • Farebné zdobítka tejto sady možno využiť samostatne alebo v kombinácii s inými súpravami a užiť si tak ešte viac tvorivej zábavy. Deti môžu tiež použiť zdobítka z balíčka LEGO® DOTS™ 41916 DOTS doplnky – 2. séria a dodať tak svojim náramkom nádych nového štýlu.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby alebo umenia si túto tvorivú súpravu zamiluje. Ohybný náramok a farebné zdobené dieliky sú vytúženým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť. Vhodné pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Náramok meria len vyše 20 cm, takže táto tvorivá súprava je dostatočne malá a ľahko prenosná. Nádejní návrhári môžu vyskúšať niekoľko výtvorov a následne nosiť ten najkrajší.
  • Keďže sadu poháňa detská predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez potreby batérií pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti tvorivého stavania. Okrem toho im prinášajú radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte vrecúško a zábava zo zdobenia náramku sa môže začať. Pri vytváraní dizajnu pomáhajú jednoduché inšpiratívne tipy na balení. Výsledkom bude hrdosť detí z vytvorenia jedinečného šperku bez pomoci, ako aj kopec tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava na tvorbu náramkov ponúka široké a neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. A takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a doštičky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že každá detská stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie